bugün

yanımdan geçen kadınların, çaktırmadan saçlarını koklamak...
allah affetsin güzel bulmadığım kızlara, onlardan çok etkilenmişim gibi bakışlar atıyorum. evlerine gidince "bugün çok yakışıklı bi çocuk dakikalarca beni kesti." diye düşünüp mutlu olsunlar ve arkadaşlarına anlatabilsinler diye :(
sapıklık değil, bir takıntı olarak herkes solumda yürür.

kendimi inanılmaz ifşa ettim şuan hahah
Emeklilik düşünceniz kız evlatlarınızı lehim aleti ile yakma isteğime neden oluyor. Bu gerçekten tanrısal düzeyde bir sapıklık.
Küçükken çok afedersiniz ama bir karıncayı alıp çok uzak bir yere bırakıyordum. O da yerini bulamayınca gülüp eğleniyorduk. Cahillik ettim üzgünüm. Ne zaman kaybolsam etme bulma dünyası be kale gördün mü derim.
el kremi yemek. yapıyorum evet, üzgünüm. elime sürdükten sonra artan kısmı yiyorum özellikle.
Her zaman da yazıyorum bu başlığa ama öyle biri değilim arkadaşlar.*
Bizim köyde dedemin kümesi var içinde dövüş horozu da vardı ben buna az buğday verip geldi mi çekiyordum elimi bir iki bir iki derken bu bana bir uçan tekme attı taa eve kadar kovalamıştı bende kaçarak balkona gittim ipin üzerine mısır bağlayıp geldiğinde çekiyordum üzerime uçacaktı sinirden. Kıllık bu olsa gerek.*
Eşşeğe tekme vurmak.
evdeki etrafa random teleportlanan beş on kuruşları toplayıp yığın haline getirmek.
sıcak kaloriferde uzun süre elini tutup yandığı halde çekmemek.
Tırnak yanlarındaki şeytan tırnaklarını uçlu kalem demiriyle kazıtıp çıkıntıları tersine çekip kanatmak.
Vucudun herhangi bir yerinde olusan ve gecmeye yakin yaranin amina koyup paramparca etmek. Su siralar dudagimi kemiriyorum, yasasin sadistlik..
duvar dibinden hızlıca ve ciddili bir şekilde yürürken parmağımı alev alana kadar duvara sürtmeye bayılıyorum. şu anda o parmaklarla bu başlığı canlandırmaktayım.
Slip kilodu ters giyorum. Mal kalıp gibi belli oluyor.
tabaktaki son pilav tanesini bıçak yardımı olmdan çatalın üzerine çıkarmak.
Göbek deliğindeki pamuklardan yumak yapmak.
küçükken yapıyordum. sandalyeye osurup, sonra eğilip koklamak. valla şimdi yapmıyorum. o zamanlar küçük bir sapıktım.
Batık ve dönmüş kılları çıkartmak.
Üstüme sinek konduğunda hemen kovalamayıp biraz dolaşmasına izin vermek. Evet, o karıncalanma hissi bazen hoş olabiliyor.
Erkeklerin malum yerine tekme atıp kaçmak.. sonra yerde it gibi kıvranıyorlar.. çok zevkli bir eylem, tavsiye ederim.
Asansorde osurmak veya asansor aynasina sumuk surmek.
kapalı kadınların herhangi bir yerinde açıklık görürsem odaklanırım. dikkat etmedikleri için günaha sokarım onları.
sevgiliye yanan sigara atmak.
Fayansın üstündeki kurumuş sakızları bıçakla kazıyıp çıkartmak. Sonra da üstüne basmak.
Denizden Deniz minaresi çıkartıp elimde yürütmek. Küçük kuzenlerime eyvah ısırıyor diyerek yardım etmelerini istemem. O an ki duyguları çok masum ya. Abisinin gülleri.