bugün

adı nicki olan zenci, fırlama biri.
onsekiz inches.
(bkz: nicki uzun olanın penisi de uzun olur)

(bkz: hoş gelmiş)
(bkz: uzun olur vesselam)
benim nickim x eksenindeyse, bu da benim y eksenine izdüşümüm. bir nevi kamaşullah...
zenci olmadığını iddaa ettiğim yazar.
teninin kavruk olduğunu iddia ettiğim yazar.
bana göre süt, kendine göre çikolata olduğunu düşündüğüm yazar.
nicki kısa tutarak hedef şaşırtmaya çalışmış olan yazar, yemezler .
söylentilere bir son vermesi gereken yazar.
(bkz: dostum sen izmirli dedin ama bu nick zenci)
(bkz: capsler kurbağa olmuş)
metal müziği müslümanlara yakıştırmayan yazardır. metal konusunda gayet cahildir. araştırıp öyle gelsin.
kaç cm olduğu merak edilen yazardır.
(bkz: zencinin nicki züğürtün çenesini yorar)
boş küme elemanı, yani aslında kaşık yok.
saovmu olduğum yazar.
(bkz: zenci bamyası)
deniz deniz deniz

şeklinde 3 kez yazdığım için x3 kere benden tiksinmesini beklediğim yazar.
kendisinin bu ülke için neler yaptığını merak ettiğim yazar.
(bkz: nick head)
canlı yayında arkadan el sallayıp görüntüye girmeye çalışan kişi ile ortak yönleri olan yazardır. belli ki eğitim hayatında üstüne espri yapılan bir öğrencilik geçirdi. d
sözlük böyle yazarları çok gördü. dikkat çekmek isteyen, bende buradayım beni de görün diyen kişidir. uçması yakındır.
nickime bile takmayacağım yeni yetmedir.
(bkz: boşgeldin)
kendi nickini kendisi alan yazar. hakkaten de boş gelmiş sefa getirmemiş.

(bkz: herkesin nicki kendine)
böylece avrupa'daki gibi sosyalist-komünist ayrımını da ülkemizde katmıştır. diplomatik ilişkiler, türkiye ve dünya tarihi, sınıflar mücadelesi gibi konularda tam bir sosyalist, sosyalist enternasyonal'e başvurabilir, fransız sosyalist partisi'nde çalışabilir. yalnız kendisine bir iki dize gönderelim ondan sonra vatanı, ülkesini sevmeye devam etsin:

"yankee go home(.3)
askerinle, üslerinle, hamburgerinle defol!"
büyük ihtimal daha önce silik konuma getirilip kovulmuş ardından yine farklı bir nick alarak sözlüğe dönüş yapmış ve "nasıl olsa kimse tanımıyor beni içimde yaşattığım kin ve öfkeyi saçmalık ile yoğurarak" ulu sözlük'te yazayım felsefesini benimsemiş yeni ve taze provokatörlerdendir.