bugün

bu konuda şüphelerim var. tanışmak zorunda kaldığım kadınların hepsi normalden (bak benden değil normalden) daha zekilerdi. ve bu kadınların peşinde koşanlar hep belli bir şeyleri kanıtlamış, yeterince zeki adamlardı (ben dahil).

bu kadınlar ne mi yaptı? tabi ki de zeki erkeğin büyük memeli seçimi gibi gitti geniş omuzlu, kalın cüzdanlı, arabası olan, döşü kıllı erkeği seçti.

edit: başlık başa kalınca eksi yağmuru tabi.
Çok yanlış bir önerme, çünkü zeki kadın seçilmez, seçer.
Elde etmek için değil,elde tutmak için zeka gerekir.
Kadının tahmin ettiği her şey, erkeğin emin olduğu şeyden daha doğrudur. Unutmayın ki, aynı kutuplar birbirini iter. Zeki bir bayanı en basiti para çok basit elde edebilir.
bulsam elde edecem ama bulamıyorum modundayım. zeki bir kadın lazım bir şey deneyeceğim. zeki erkeklerin deneyimleridir.
yanlistir zeki kadini kimse elde edemez ettigini sanar. yuzeysel erkek beyniyle bu imkansiz.
her kadın (zeki aptal farketmez) karşısındaki kişiyi elde ettiğinin düşünür.
Ama ava giderken av olmak diye bir şey var.
her zaman kaybeden ve acı çeken kadınlar olmuştur ve olmaya devam edecektir.
karı gibi ağlayan erkeğe de erkek denmez zaten.
onların sütü bozuktur.
(bkz: aramaya inanmak)

şu an için sözlükte ulaşılamadı.
bence yanlış olan bir önermedir. zeki kadınların zeki erkek tercihi çok sık rastlanan bir durum olmamaktadır. önermenin doğrusu daha çok zeki insanların kendi gibi zeki değilde daha dürüst daha güzel insanları tercih etmesinidir.
Davul bile dengi dengine derler, doğrudur.
hüsnü kuruntu.
Yanlış bir önermedir.
Zeki kadın, zengin erkek bulur ve semirir.
olay kimsayaldır, bünyesi hazır olduğunda o kızın karşısında durun yeter..
ekstra bir çaba sarfetmenize gerek yok..
sheldon cooper - amy farrah fowler.
(bkz: her insanın zeki olduğunu düşünmesi)
"Ulan sıfattan sıçtık bari zekayla sıvayalım" tarzı psikolojide "yüceltme" adı verilen olayın sonuç önermesidir.
zeki kadınlar bilir ki bir ilişkide erkeğin zeki olanı değil tutkulu olanı makbuldür. ancak zeki bir erkekle flört etmek aptal bir adamla flört etmekten kat ve kat daha zevklidir. netice de zekada seksi olmak için olmazsa olmazlardandır. ancak tek başına yeterli değildir.
hikayenin sonunda da en zeki adam da en zeki kadın da aşık olduktan sonra aptallaşır.
Kadın zeki ise zengin koca bulur. Yani tasvir edilen zeki erkek zengin erkektir.
Zeki kadınlarda kullanabilecekleri adamları seÇer . Böylece Bi taraf zeki bi taraf biraz saf olur genelde.
zeki kadınlar genelde tipsiz olduğundan, zeki erkekler de tipsiz kadınlara bakmayacağından böyle bir şey yoktur.
Kadınları her zaman zeki erkekler tavlar, bu bir gerçektir.
Zeka ve duygusallık aynı oranda ilerlemez.
Baba özlemi çeken biri için dinamik zeka değil şefkattir kimi zaman.
yanlış önermedir.

zeki kadınlar, zeki erkekleri daha doğrusu kendilerinden zeki erkekleri hiç istemezler.
tersini düşünecek olursak salakla salagi tencere kapak yapan önermedir.
Ulan ben de diyorum niye hep salaklar çıkıyo karşıma. hah şimdi oldu. Baştan desenize şunu. lan!? 1 dk?!
ancak bir kadın tarafından ya da aptal bir erkek tarafından yapılacak tespit. tespiti yapan kim bilmiyorum ama bildiğim zeki bir erkek asla zeki bir kadın peşinden koşmaz. başını belaya da sokmaz, huzurunu bozmaz.