bugün

http://zehir.sozlukspot.com
adresinden ulaşılabilen bir sözlük.

bakıyorum da, gerçekten kaliteli ve güzel bir sözlüğe benziyor. entryleri ve başlıkları hoş... daha ilk günden de 4-5 yazarı olmuş..

herhalde an itibariyle az başlık ve az yazarı bulunduğundan dolayı daha çok bilgilendirici entryler giriliyor.
gerçekten eğlenceli ve bilgilendirici olan bir sözlük.
gün itibariyle uludağ sözlük'ü idol olarak gördüğünü öğrendiğim sözlük.

madem öyle, başarılı olur herhalde. *
çok hoşuma giden site. uludağ sözlük'ü örnek alıyormuş. ne diyelim, başarılar...

bir de, inci sözlük'ü pek sevmiyorlar galiba.

(bkz: helal olsun gençler)
an itibariyle güzel bir site olduğuna emin olduğum sözlük.
insanın canını acıtan sözler.*.
An itibariyle bünyesinde 13 yazar barındıran sözlük.
okuyup yazdığım ve tüm bunlardan dolayı da gururlandığım sözlük.

http://zehir.sozlukspot.com
sadece beni ilgilendiren bir şey de olsa belirtmeden geçemeyeceğim. hangi sözlüğe üye olmak istesem mail adresimin kullanıldığı bilgisi geliyor bana. kim almış lan benim mailimi?
Git gide gelişen sözlük.
ilk başta isminin zehir sözlük olmasına karar verilmiş, daha sonra böyle bir sözlüğün zaten var olduğu öğrenilince isim değişikliğine gidilerek zehirli sözlük olmuştur ismi.
funny isimliden başka kullanıcısı yok sanırım. hangi entry e tıklasam funny girmiş entry. parayla tutmuşlar bunu.

(bkz: adam liseli beyler)
Ne zaman 2 - 3 kelimeli başlıklara geçeceğini merak ettiğim, yepyeni gıcır sözlük.
Sözlük zenginleştirmek harbi zor.
bu başlıklar açıkla açıkla biter mi*? (bkz: kestane)
--spoiler--
bugünün başlıkları:
portakal (2) ...
ahtapot paul ...
sıfır (2) ...
sen (2) ...
34 ...
animality ...
kol ...
ketçap ...
sıvı sabun (2) ...
zs ün uludağ sözlük e çok benzemesi ...
ceset ...
fıstık ...
tatil ...
çilek (2) ...
güvercin (2) ...
bez bebek (2) ...
çikolata (2) ...
iğrenç espriler (2) ...
mor ...
çay ...
kestane ...
colour ...
ajdar anık ...
lahmacun ...
sub zero ...
inek ...
kayseri ...
koşmak ...
cam ...
ispanyolca ...
ateş ...
noob saibot ...
entry girilmemesinin sebepleri (2) ...
su ...
inci sözlük ...
--spoiler--
an itibariyle ulaşılamayan sözlük.
oldukça başarılı olacağını düşündüğüm sözlük.
uludağ sözlük'ü idol olarak gördüğü için tercihim olan sözlük. tabi ki uludağ'ın yerini tutamaz, ama niye uludağ'ın klonları çıkmasın ki?
Uludağ sözlük sayesinde haberdar olduğum ve üye olduğum sözlük. Daha yeni yeni canlanmaya başladı. uludağ sözlüğü de örnek alıyor. üye olmanızı tavsiye ederim.

edit: pardon ama bunda eksileyecek ne var acaba merak ediyorum? kıçınızdan eksi vermek için yapmayın şunu ya.
sözlük zenginleştirmenin zor iş olduğunu gözler önüne seren bir başka klon sözlük. allah'tan burada biraz da olsa yazılıyor.
birkaç sorumlu sözlük yazarının geliştirmek için her taraflarını yırttıkları sözlük.
gün itibariyle baya bir genişlemiş klon sözlük. güzel sözlük. 71 kullanıcısı vardır ve 5-6 tane de sağlam yazarı.
ha ora ha bura (bkz: tıpkısının aynısı) iste.
ulu sözlüğü örnek alıyorsa direk kendini imha etmesi gereken sözlüktür.
zira ulu sözlüğün şu anki durumu pek iç açıcı değildir.
yine de başarılar.
inançla zenginleştirme çabaları birkaç yazarla devam eden sözlük.
henüz fazla yazarı olmadığı için konsepti belli olmayan sözlük. yazar sayısı artarsa tekrar ziyaret edilebilir. olayı neymiş bakalım..
yazar sayısı her geçen gün artan sözlük.