bugün

çoğu abeci yada gay tiplidir yakışıklısını bulmak zordur. bulunca bırakmamak lazımdır.:)
gobegime bir saplak atip nasil da bingil bingil titredigini seyretmeye davet ettigim kizlardir... zayif degilim yani onu diyorum.. hoslanin benden.
zayıf ama kaslı olması durumunda gayette hoşlanılan erkeklerdir.
çöp gibi erkeklerden hoşlaşmayan kızlardır. son zamanlarda aralarında ben de varım. *
(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: ele gelecek cinsten hoşlanan kızlar)
(bkz: ele gelen organlar sıralaması)
er bireylerin ufak-tefek hatun seçimi gibidir.
bir türlü bulunamayan kızlardır. bana mı denk gelmedi yoksa? *
(bkz: yemeyin lan bizi)
zayif, sisman, kasli, kassiz onemsemeyen kalbini dinleyen kizdir. benim askimin gram kasi yok incecik kollar ama gonul bu.
(bkz: chris cornell)

bu herifin dışında ki zayıf erkeklerden hoşlanmayan kızlardır.
zayıftan kasıt nedir acaba?
kilosuz mu? hafif erkek mi? cılız mı nedir?
yoksa güçsüz, iradesiz vs mi?
karıştım.
günümüz şartlarında buluması zor olan zayıf erkeklerden, hoşlanmayan kızlardır.*****
zayıf, kısa, kassız, kel, saçı uzun değil, esmer değil, çok sarışın, gözleri falanca, yüzü çok yuvarlak, götünde kas yok falan diye ayrım yapan gereksiz, boş kız tipidir.
manavdan karpuz alıyorlar sanki.
hangi türlü zayfılık, fiziksel mi? maddi mi? psikolojik mi? gibi soruları akla getiren başlık.
YANLIŞ YAPAN KIZDIR EFEM. GÖBEKSiZ, FiT ADAM HER ZAMAN iYiDiR. KAS ŞiŞKiNi OLACAĞINA ZAYIF AMA FiZiĞi DÜZGÜN ADAM HER ZAMAN 10 ÜZERiNDEN YÜKSEK PUANI ZORLAR. AYRICA DA ADAM DEDiĞiN ŞÖYLE 1,85 CiVARI OLMALI.

HA BiRDE NiNELERiN ZAYIF AMA SAĞLIKLI BEBEKLERE DEDiĞi GiBi CANI iÇiNDE OLSUN.
takım elbisenin en çok yakıştığı ve über karizmatik durduğu erkeklerden hoşlanmayan, mutluluğu haddinden fazla şişirimiş kaslarda arayan halt etmiş kızlardır.
bunu beğenmeyen şunu da beğenmez:

(bkz: jude law)
`haklıdır. zayıf erkek kişisi birde bol gömlek tercih ediosa çok haklıdır. o bol gömlek ruzgarda sırt kısmından şişer, gömlek yakası boyunu bir dal parçası gibi gösterir. zayıf erkeklerin büyük bir kısmıda solo test teki kurnaz tipine benzer ki ağlanılasıdır.

hele ki zayıf delikanlımız futbol oynuyorsa o sigota bacaklar her kesim pantolondan basbas bağırır.

çırpı gibi kollar, sipsi gibi bir boyun, somali'li bir çocuğun bakışları...
şişman kızlardan hoşlanmayan erkekler gibidir böylesi. gerekçeleri açık, net ve geçerlidir.
-aşkım omzuna yatıyorum kemiğin batıyo.
+biz öyle erkeğiz işte kızım nereme yatarsan yat bişeyim batar.
göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer düsturunca hareket eden kızdır.
kürdanla çıkmak istemeyen kızlardır.
zevksiz kızlar olabilir bu kızlar. ama olmaya da bilirler. sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz ama bana sorarsanız zayıf bir erkek her zaman daha çekicidir. üzerindeki kıyafet bile kilolu bir erkeğe oranla daha hoş durur. tabi burada zayıflıktan kasıt gerçekten zayıf olmaktır. çelimsiz olmaktan bahsetmiyoruz yani.
şişman erkeklerin gözbebeği kızlardır.
genelde çikolata tenli olsun da derler. hatta göğsü kıllı olsun da.
görüntü her zaman yanıltır dediğimiz durumdur özellikle durumu güce bağlamak ve kadınların zayıf erkeği güçsüz diye nitelendirir önermesi eğer gerçekse bizzat o kadının salaklığıdır.aksi taktirde vücut geliştirme salonlarındaki tüm hormonlu dingillerin çok güçlü olduğu kanısı ortaya çıkarki,karamürsel sepeti diye nitelendirebileceğimiz bir zatın kapı gibi herifi evire çevire dövdüğüne tanıklık etmiş biri olarak durumun güçle ilgisi olmadığı,tamamen hatun kişinin mıncıklama avuçlama gibi hissiyatlarından kaynaklandığı aşikardır.