bugün

icabında eğlendirmeyi de bilir.

görsel
iki elini yana açıp döne döne çifte tokat çekme hareketi meşhurdur.
Mihail gorbaçov'dan torpillidir, dolayısıyla amerikancıdır.
görsel
benzer hareketleri yapsa ve benzer cüssede olsa da, bir haggar değildir.
Adamın dibidir.

görsel
V. Zangief erken emekli edilerek ordudan ihrac edilmiş, ardından ABD'de sokak dövüşlerinden para kazanmaya başlamıştır. Saç-sakal tarzı ve vücuduyla dikkat çeker. Ayrıca tüm vücudu yaralarla doludur. Giyim tarzı kırmızı don, ayakkabı ve altın kemerdir. Street Fighter serisinin tüm oyunlarında Zangief'e yer verilmiştir. Ayrıca Street Fighter'da arkaplanda çernobilin resmi ve radyasyonu temsil eden bir bölüm vardır, bu bölüm bir Rus komandosu olan Zangief'le bağdaşmıştır.
izbandut gibi herif. atari salonlarındaki jetonlu ataride oynardık bununla.
street fighter 4te bilgisayar yönetiminde yenilmesi en zor karakterden biridir.

digerleri için;

(bkz: abel)
(bkz: cammy)
(bkz: blanka)
dönen yumruğu bir nane olmayan street fighter dövüşçüsüdür.
(#15239585)

6 kasım da galatasaray ı 6- 0 yenen takım taraftarı.

10 yıldır aynı şarkı, aynı beste.
bi de çirkefin, ırkçının tekini oyuncu bellemiştir kendilerine.
başkan metris tepe olayına girmek dahi istemem.
kıyafetlerini perdecide diktiren bir bear kardeşimizdir. namazında abdestinde olmasada yemekten sonra yaktığı sigarayla şükretmesini bilir. mutasıb bir ailenin tombalak çocuğudur.anlatılana göre,karlı bir günde okula giderken yuvarlandığı yokuşun sonunda bir kediyi ezmiş ve kaçmıştır, o günden beri kedi köepek ve çeşit hayvandan tiksindirik tırsak bir hal almıştır. *
(#14946872) ya yapmayın güzel dostum, çirkinleştirmeyin beni de kendinizi de ya... bak çok rica ediyorum, ayıptır yani.
marvel vs capcomda özel versiyonu mech zangief karakteri vardır. evlere şenliktir ayrı taktik gerektirir. dibine giremezsin vurduklarını yer ama düşmez aşağı üstüne üstüne gelir.

görsel
son 3 harfimizin aynı olduğu yazar. hoşgeldin yarımadaşım.
büyük insandır.yerden yere vurur adamı.

[görsel ]
[görsel ]
[görsel ]
[görsel ]
[görsel ]
çok taşaklı adam. zaten 4 metre falan. bilgisayarda sf4 oynayınca heybeti anlaşılıyor. dövüşçü dediğin böyle olacak zaten usta. kaslı olacak, uzun olacak. işin felsefesi falan filmde işler, sokakta işlemez. sağlam adam.
yeni street fighter oynamaya başladığımda bi türlü uzun süre geçemediğim,öğrendikten sonrada ben bunu neden geçemedim ki dedirten dövüş karakteri. koy hadoukenleri kafasına insin aşağı.street fighterin hep kafamı karıştıran karakteridir. zangief rustur ama bir amerikan güreşçisidir. madem russun niye amerikan güreşi yapıyosun hemde soğuk savaş varken diye için için kendime sorduktan sonra, önce bi cyclone kick sonra bir shoryuken ardından fırlat ölsün.
game over yazısından önceki son rakip.
(bkz: blanka)
haggar isimli karakterle ortak birçok vuruşu olan street fighter oyun karakteri.
street fighter filminde kötü tarafta savaş veren, aptal bir karakterdi. sonunda bison, kötülük ile ilgili birşeyler anlatır, lan biz iyiler değil miydik diye sorar, kendisinin kötü tarafta olduğunu anlayınca, oha ben yanlış gelmişim hacı pardon der ve ken, ryugilleri kurtarır. böyle koca bir duvarı tutar havada.
anlatırken tiksindim, ne iğrenç filmmiş be.
(bkz: volkan demirel)
Street Fighter unutulduktan yıllar sonra Akdeniz Üniversitesi'nde ortaya çıkmıştır.
görsel
kirmizi donlu rus ayisi. fis adam olarak bilinse de street fighter camiasinda, oyunun yeni versiyonlarinda, "kapti mi, fezaya ucuran eleman" moduna girmis, "insallah got altina almaz" diye bunyelere yusuf yusuf cektirmistir.
adale kanseri olmuş boyun kırabilme özelliğine sahip street fighter elemanı.