bugün

(bkz: sikmeseler bari)
lafmacundaki entry yi itü yöneticisi wondurus'un da onaylamasının sonrasında; insan içine çıkacak yüzünün olup olmadığı merak edilen kişi.

yok reklam alırsın eyvallah, siteyi de kapatırsın... kimse karışamaz, site senin be. reklam geldi aldık demen bile hatta hiçbir şey dememen bile yeterliydi... ammaaa; bu ne lan? haitiymiş depremmiş... bir de şirin baba gibi triplere niye giriyorsun? delikanlı olur insan iki dakika, bak wondurus ne demiş?

35.
yılan dansında çığır açmış gerçekten.
(wondrous, 21.01.2010 15:28)
@4601225 [k]

ha tabi ne kadar etkiler seni bilemem. ama insan olanın yüzünü kızartır...
(bkz: yeter vurmayın adam öldü)
ne yaptın farkındasın değil mi. bir saat sözlük kapatıp elaleme kendini güldürüyorsun. bak bi diğer sözlüklere millet dalgasını geçiyor seninle. akıl hocaların kimse çok pis kuyunu kazıyor efendi.
kızmaktan ziyade üzüldüğüm admin; 4 sene boyunca uğraştığı bugünlere gelmesi için çok uğraştığı sözlüğünü bir saat içinde yerle bir etmiştir, umarım toparlamasını bilir.
bu sefer güldürmedi.

edit: olm para lazım oldu mu söyle atarız 3-5. yapma böyle şeyler. 1 saat birbirimizin götünü elledik can sıkıntısından.
reklam almak yerine yazarlar arası para toplamayı denese daha başarılı olabilecek kurucu. yaptığı saygısızlıktır efenim. uludağ sözlük'ün hepimizin olduğunu söylemiyor mu her fırsatta?
şu anda çok pişman olduğunu düşündüğüm kişi. resmen binbir gece'ye döndü sözlük. tebrik ediyorum kendisini.
ekşi sözlükte "inci sözlük'ün uludağ sözlük'e reklam vermesi" diye bir başlığın açılmasına sebep olan kişi.
yardımsever kişidir. diğer sözlükleri kuranlar yanında halt etmişlerdir. "merak etme, havlayan köpek ısırmaz" denilesidir.
reklam zartı zurtu bırakıp uü müh. mimarlık fakültesi öğrenci işlerine gitmesi gereken öğrenci. seni çağırıyorlar olm, pencerey asmışlar ismini. reklam oldun millete. alışkınsındır sen gerçi. ksjdfkjsbanbfaskjdfndskjf
(bkz: ipimle kuşağım sikimle taşağım)
belki bu yazıdan sonra beni siteden uzaktlaştırabilir.çaylak sırasından atabilirsin,ancak bu yazı veya entry asla küfür ve hakaret içermemektedir sevgili zall.

eğer şimdi doğdumu yaptım diye düşünüyorsan,yanlış yaptın yeğen(yok ezel izlemiyorum etkili olsun diye) çünkü geçen gün ekşi sözlük çöktü ve uludağ sözlük liderlik koltuğunu devraldı.böyle bir birlik beraberlik olayına girişmiş.hadi uluyu zirveye taşıyalım demiş insanlar oluştu zall.ben çaylağım anladım ama.hatta çorbada benim de tuzum olsun dedim.neyse ama sen bugün.yanlış yaptın.bu birlik beraberliği bozdun ve insanları o çöken ekşi sözlük gibi eyleme geçirdin.bu birlik beraberlik bozan hareketler yanlıştır.evet orada bazı mağdurlar var.evet deprem çok can aldı.ancak buna inanmakta pek mümkün değil.eğer depremle ilgili olsaydı,vodafone'nun reklamını neden siyah*~renk yapmadınız.

ayıptır günahtır zall yapma birlik beraberliği bozma.

edit:

yukarıda yazdıklarımı yemeye hazırım.evet zall,yardım makbuzunu gösterdi.özür dilerim zall.
benim zall' ım işini bilir.
yazarlarına haber vermeden tamamen keyfi olarak sözlüğe reklam alıp 1 saat kapayan ardından da biz onu haiti'ye yardım için yapmıştık bik bik bik diye açıklama yapan kişi.

e sormazlar mı adama madem haiti'ye yardım yapıyosun bize neden sözlük kapanmadan haber vermedin, neden mal yerine koydun diye... hadi gerçekten haiti'ye yardım yaptığını düşünelim. madem böyle güzel bi işe kalkıştın insan bi haber verir yazarlarına dimi? işte haber vermezsen böyle sana kıvırıyor da derler, asena da derler, ismail yk bile derler ki bence çok haklılar.
kendisine vereceğim bir adet planet waves pena karşılığında adımı sözlüğe 1 dakikalığına yazmasını istediği kişi. ha birde penayı eline veriş anımı fotoğrafla belgeledikten sonra. bende kendimden bekleneni yapıp faturayı taratıp sözlük alemine göstereceğimdir.

(bkz: parası neyse veririz gardaş)
yazarlarını hiçe saymış patron.

üzerimizden göstere göstere para kazanmasından mı bahsedeyim yoksa geçmiş aylara denk gelen sözlük içi hakaretlere seyirci kalıp iyice tepki toplayayım da reklam olsun şeklinde düşünmesinden mi bilemedim. belli bir yere gelmiş ve şu an türkiye'nin 3. büyük sözlüğü olarak gösterilen bir oluşum ancak bu kadar özenli bir şekilde taşak oğlanına çevirilebilirdi. hakkımızda diğer sözlüklerde yazılan ''kalitesiz'' ibaresinin baş mimarıdır kendisi, bu kadar diyorum. insanların bu sözlüğe olan önyargısını en iyi şekilde püskürtmek için çabalayacağına, daha da kin beslemesine sebep oluyor. farkında değil mi bilemem ama artık farkına varsın. yazık diyorum, bu kadar yazarın emeğine yazık...

azıcık da olsa kendine gel artık, lütfen. uçurursan da uçur beni, bizi.
acele o makbuzu bulması yada vodafone'dan isteyip alması gereken site sahibidir.
bir gün fünf kanseri olursam sebebi sensin bunu bil müdür. hayır aldın reklamı bari taşak geçme bizimle adamım, haiti falan. cık cık cık... zaten amerika girmiş 30 bin askeriyle adamlar işgal altında, beslerler onları merak etme sen.
zall'a söylenmek istenenlerin bütünüdür.

helal olsun.*
su anda uzerinde kirmizi kazagin mi var?
zall a yazı yazan insandır.* günde üç saat verelim reklamı, sene sonunda paylaşalım tüm kullanıcılar parayı. "ohh miss".
2 hafta önceden depremi hissetmiş olan zall hazretleri şimdi o bağış makbuzunu bize göstermek zorundadır.
nickimi kendisine bağışlıyorum. ona daha çok yakışacağını düşünüyorum.
(bkz: reklam uğruna sözlük kapatmak)

(bkz: 1 saatlik aradan sonra yine beraberiz)

(bkz: vodafone başarılar)