bugün

Uzun süren araştırmalar sonucu elde ettiğim çok gizli Bilgi. Hadi gene iyisiniz babanız yapmaz bu kıyağı. Evet.
yalan iddiadır zall ın sedat kapanoğlu olduğunu herkes bilir ismail alpen sahte bir piyon aslında herşeyin arkasında ssg var.
ikiniz de çok komiksiniz.
Oldukça titiz bir çalışma sonrası bulunan gizli bilgi. Evet.
Sağlam bir istihbarat sonucunda bulunan bilgi.
(bkz: nerde okudun)
(bkz: sen yenisin galiba)
artık açıklanması gereken büyük sır. evet.
ismail'e dedim,yanlış ata oynuyorsun kemal bu ülkede seçim kazanamaz,başını derde sokma dedim. Tarafını belli etti. Büyük sözü dinlemedi. Artık onu bende kurtaramam. En ufak hatasında acımazlar.
görsel
illuminatinin yıllardır sakladığı gizli bilgiydi kesinlikle şüphesiz..
Zall in ismail alpen olduğu 10 nömaralı bir tespittir. Kutluyorum arkadaşı.

zall ı, taraf olduğu için başını derde soktu gibi söz söyleyenler olmuş. Yanlış ata oynamış bir de. Kaç tane at vardı acaba. Hepi topu 2 aday bunlardan birini seçecektik. Zall da doğru Ata oynadı haliyle. Güçlü olmakla, haklı olmayı karıştırmayalım lütfen. Güçlünün yanında herkes, haklının yanında ise sadece özü sözü doğru insanlar durabilir.

Zall seçim sürecinde, haklının yanında olduğunu göstermiş ve hepimize örnek bir davranış sergilemiştir.

Tam tersine , Böyle bir insanın işi gücü her zaman rast gider. birilerine hoş görünmek, menfaat ummak için, sessiz kalan insan ise dilsiz şeytanın ta kendisidir..