bugün

eğer 1 ay daha survivor'da kalırsa gövdesi kafasını taşıyamaz.. kendisi zayıflıyor, dudakları kilo alıyor herifin. ayrıca taktığı duvar saatine benzeyen gözlüğün yansımasından set ekibini gördüm geçen. omzunda kamera vardı adamın.. yılmaz morgül de '' buu buu ve bu '' diye bir şeyler anlatıyordu. acun bunlara dikkat etmeli.
içine bülent ersoyun kaçtığını düşündüğüm sanatçı, garip olan bülent ersoyun yılmaz morgüle nasıl girdiği.
survivor vedasından sonraki röportajında kardan adam olmaz,adamın dibi morgül yılmaz diyerek saçma esprilerine bir yenisini daha ekleyen,beden olarak 52 yaşında olsada,hareket yaşı ise tek hanelerdeki yaşlardan birisindedir.
görsel
Survivor 'a katılacakmış...

Lan bu Adam sabah programına çıksa bayılırdı, survivor 'da ölür lan...
Yattara'ya seni gebertirim dedi; etrafındaki mahlukatlar da kıkır kıkır gülüştü.

Acun, yarışmacılar birbirlerini sikecekler yakında, sen orda salatalık mısın? Bu adamlar iyi kötü toplum nezdinde etki sahibi insanlar; milyonlarca insanın önünde bizde yıllarca top koşturmuş, efendiliğiyle belli camianın dışında da sevilen, misafir bir insana "gebertirim seni" diyebilecek kadar yozlaşmış kişiliklere niye sesini çıkarmazsın, sen acun musun acur musun?
ağlaya ağlaya mutfağındaki mermeri bile eriten şeyimsi..
yattara'nın adamlık dersi verdiği concon.

gine'den geldin yemek beğenmiyorsun ne demek lan?

adamın ne kadar zoruna gittiyse oturdu ağladı. üzüldüm valla.
2010 model apaçilerin tanrısı.
o zaman gora'dan bir replik gelsin.
--spoiler--
-senin yüzüne ne olmuş.
-ne olmuş.
-ben de onu soruyorum. tövbe bismillah bir şey olmuş.
--spoiler--
Atakan'a ''sen benim kadar hızlı mısın? '' diye sordu ya şaka gibi adam hayal dünyasında yaşıyor.
Az önce '' yılmaz morgül candır gerisi heyecandır'' diyerek beni koparmıştır. Adam elli yaşında hala ergen *
Zaten gıcık alıyordum iyice nefret yattara'ya yaptığından sonra. Irkçı, sevimsiz, kendini bir bok sanan, kibirli köpek.
yeni nesil nihat doğan mı diyem ne diyem...
dudaklarını angelina jolie ile yarıştıran ülkemizin yetiştirdiği nadide sanatçılardandır.