bugün

2 seneyi geçmiştir ki ne yüzünü gördüm, ne sesini duydum. üniversiteyi bitirdiğini öğrendim sadece. inan güzel günlerdi, güzel insansın. özledim.
edebiyat bölümünde akademisyen olunca allah aşkı bilmemne diye diye tasavvufçuya dönmüşsün. oysa ki oralara gelmek için beni bütün akademisyenlerle tek tek aldatmıştın. öğrendiğimde yurtdışındaydım.
şimdi sen mi yanacaksın, ben mi?
Annenin bana filmlerdeki gibi "oğlumu bırakmak için ne kadar istiyorsun" diyerek para vermesini beklemiştim bir aralar. Ne hayallerim vardı ama... parayı reddedecek sonra paranın gücünü yenen fakir kız zengin oğlan olacaktık.
Vermedi. O vermedi sense... bilmiyorum. Gidişini kelimelerle ifade edebilir miyim? 17 yaşımı acıyla geçirişimin sebebisin lanet herif.
Mazi kalbimde yaradır...
hersey icin tessekur etmek istiyorum ama üzülmesi gereken bir not oldugunu söylerdim senden sonra daha buyuk acilarda gectim seni unutmak kada kolaymis' demek

Ama ne olursa olsun , hep bu lafi söyledim her biten iliskinin ardindan ;

icimde o kadar güzelsin ki, seni seninle kirletmicem.
la kızım ilk başlarda sevmiştim seni,sonrasında ise bana hep o'nu hatırlattın, sana haksızlık ettiğimi biliyorum duygularınla oynadım,seni kandırdım ama ilk başlarda cidden sevdim, senden sonra işler hiç yolunda gitmedi.
senin ben ta a...na koyyim...
Sen beni ömrünce unutamazsın.
martta kediler bile istemez seni ben nasıl bi yokluğa girmişsem yazıklar olsun bana.
valla hiç düşünmüyorum seni ama ara sıra tuhaf şekillerde rüyama giriyorsun. öyle moralim bozuluyor ki, 1 hafta boyunca öyle özlüyorum ki anlatamam. ne pis sevmişim seni be...
Ben seni sevmedim o güzel ruhunu sevdim ölümsüz bir şekilde. Belki halen seni seviyorum. Barışalım işte amk.
sen beni yenemedin; çünkü ben senle oynamadım.
Beni sevmemeni değil terk etmeni kabul edemiyorum.
yeşil gözlü balık erkeği:
ilk değildin belki ama ilk hissettiğim, ilk fedakarlığım, ilk aldanışım, ilk sığındığım, ilk inandığım, ilk yanılgımdın.
onun eski sevgilisine not: aynı burca sahipmişiz seninle. bu burç bize neler yaptırıyor inan ki bilmiyorum ama onu nasıl yaraladıysan, o bir başkasını sevmekten korkuyor.
iyi ki affetmedim.
ilk aptallığımdın. Sevmedim, ama sen zaten bunu biliyorsundur.
Gitme dönmezsin.
Seni cabuk unuturum saniyordum ama yillar gecmesine ragmen hala aklimdasin hic unutamayacagim galiba seni.
senin ben vicdanını skeyim.
(bkz: ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım)
o zaman çok kızmıştım ama şimdi haline bakıp şunu diyorum : nuhahahahhahahah
Her durumda suçu bana atan yaratığa şunu demek isterim ki "Ama bir sor neden yaptım?"
nisanda düğünün varmış. öncelikle saadet diliyorum senin için. sonrasında mutfak robotu olur ketıl olur elektrik süpürgesi olur eksik bir şey varsa söyle ne olur çelenkle birlikte göndereyim. ev görme hediyem olsun.
Ellerin güzeldi bir de gözlerin yeşil yeşil ama ben seni değil kafamda sana yüklediğim özellikleri seviyordum.
"yıllar sonra, senin için, takma bir isimle, asla görmeyeceğin görsen de sana yazıldığını anlamayacağın bu notu, buraya yazacak kadar gerizekalıyım.

benden ayrılmakla çok isabetli bir hareket yapmışsın."