bugün

halı olsa dokunmaz.
keman çalan bir adet hatun.

ben seviyom lan, güzel gülüyor.
patlıcan olsa közlenmez.
dışarıda sevgilisi ve arkadaşının dahil olduğu bir yemekte çıkan tartışma ve itişme sonucu babasını çağırmak zorunda kalmış kişi.
Reyting uğruna sevgilisi olan kişi tarafından alışveriş poşeti gibi sürüklenmeyi kabul edecek kadar düşmüş olan ünlü kişisi.

Merhaba doğan güneş,merhaba bulut kardeş dedirtiyordu eskiden çocuklara, şimdi defol git yıldız asyalı dedirtiyor aynı çocuklara.
sertaç la başarılı yiyişme öpüşme sahneleri ile gönlümüze taht kurmuş insan.
çok kalender bi'şekilde rol yapıyor. yoksa cidden bu kadar kıt olamaz.*
(bkz: caps koyun lan)
kendin pişir kendin ye modunda olan hatun .
uzaktan bakıldığında güzel kız,
yakında bakıldığında itici kız. bunun istisnası yok hacı. bu kadar. nokta.
dip yapan.
(bkz: kanlı canlı)
(bkz: caps)

http://www.canlitv.tv/izle/show_tv
bir zamanlar bunu keman çalan, çocuklar için program yapan ne bileyim masum bir kız sanardı. iyice dark side kayması var anlaşılan
Su molası verdikleri bir bakkalda sizi itici buluyoruz diyen bir kadına dönüp;

-Bizi derken kimi yani Sertaç'la biz mi?

diyerek şoka uğratmış insan.
bir zamanların masum çocuklarının gözünde (bkz: ben) yıldız abladır.Şimdiki çocuklar ise muhtemelen ileride kaşar abla diye hatırlayacaklardır. (bkz: benim bile algım değişiyor)
dit : yıldız abla?? sen misin eksileyen??
az önce kanal değiştirirken show tv'de ki bir adet evlilik programında denk geldiğim kendi kendime "dur bakalım 5 dakika izleyelim ne yapıyormuş" deme ve akabinde izleme gafletine düştüğüm bayan.

Elinde sigarası bar kenarında oturmuş, kendini paris hilton zanneden bir eda ile kendisini çeken program kameramanına, gülmemek için çabalayıp sinirliymiş ayağına yatarak "çekmesene, görmüyomusun sinirliyiz" ayağına yatmıştır.

Ulen iyi kötü o kadar dizide veya filmde oyunculuk yaptın, haluk bilginer gibi bir çok usta ile çalıştın ama oyunculuk yapmayı öğrenemedin mi diye sormak istiyorum kendisine.
varlığı yokluğu bir.

(bkz: olsa da olur olmasa da)
babası gibi bir adamı(rüştü asyalı) kötü temsil etmektedir. o rüştü asyalı ki devletçidir. asla özel tv lerde çalışmaz, sadece trt de çalışır, özel tiyatrolarda voleyi vurayım derdinde değildir, devlet tiyatrolarında çalışır.
aynı zamanda o kadar demokrattır ki, kızının bu hallere düşmesine de ses çıkarmaz, kararlarına saygı gösterir.
edit: babası rüştü asyalı değilmiş. bunu öğrendiğime sevinmiş bulunuyorum. eğer "ya olsaydı" hesabında yazıda düzeltme yapmıyorum.
liselilerin yıldız ablasıymış. yahu farka bakın azizim biz barış manço ile büyüdük, bunlar yıldız abla diyor.
rüştü asyalı babası değildir. bu böyle biline. eminim son kararım.

gelelim ikinci şeye, al bunu vur kendi'ye kendi kendine demek istediğim insan.
gerçi sıfır ile sıfırın çarpımı daima sıfır olur ama.. *
şarkıcılıktan kazanamadığı parayı yarışma programından kazanmak isteyen ünlü düşmesine uğramış ünlümüzdür.
evcilik oyunu gibi bir yarışmaya katılarak seviyesini yerlerde gezdiren oyuncu.
evcilik oyunu isimli yarışmada, sevgilisi kendisine şaka yapıyor efenim..

güya gittikleri tatil köyüne bir başka kızı daha çağırmış. kızla yıldız karşılaşınca işler sarpa sarmış.. hani aldatıyomuş da yakalanmış gibi bir oyun tezgahlandı kendisine.

bunun üzerine yıldız hanım sevgilisine mesaj atıyor: "program dahilinde yanında bulunurum ama bundan sonra sevgilim olamazsın."

yani efendim reyting için, aldatıldıktan sonra da sertaç isimli insan ile birbirlerini seviyorlarmış gibi görünmeye devam edeceğini, ancak kameralar kapanınca yanında bile durmayacağını alenen söylemiş oluyor. bahar gibi programı terk etmiyor. çünkü o programa ihtiyacı var. show must go on. ne olursa olsun.

küpe diye de kulağına çengelli iğne takıyodu lan bu bi ara. inanmazsın. bi de mazoşist. bi de sadist. bi de manyak ki aklın durur.
bugünlerde büyüdüğünü sanan yıldız evde hala sertaç'la evcilik oyunu oynayan şahsı muhterem.
son derece kültürsüz ve konuşma özürlü biri olduğunu iyice ispatlayan bayan.yazıktır valla.