bugün

sözünü tutmayacak adam olan gürsel tekin'e ait bir söz.

http://www.takvim.com.tr/Siyaset/2011/06/12/gursel-tekin-sozunu-tutacak-mi
cehape nin hiçbir söylediğine inanılmaması gerektiğinin kanıtı.
sözünde durmayarak gerçek bir chp li olduğunu kanıtlaması muhtemeldir. yakışır.
- efendim yüzde otuzun altında kalırsam istifa ederim demiştiniz?
+ hayır bir yanlış anlaşılma var.
- hayır efendim yok. bakın caps bile aldık.
+ iyi dinle bak. 130 un altında kalırsam dedim ben.
- eöeöüw... beyler adamlar yüzsüz, kaçın.
baykal'da rodos'a kadar yüzüyordu zaten. bunlara alıştık artık denilesi iddiadır.
kaynak cemaatçi takvim.
(bkz: gürsel tekin)
büyük lokma ye ama büyük laf konuşma.
kılıçdaroğlu ve ekibinin attığı kzıkları, yediği herzeleri yutan adamın buna da bir şey yapacağını sanan yoktur herhalde. akp, chp, mhp içinde yuvalanmış zübüklerden ilkeli duruş bekleyen gitsin taksim meydanı'nda vapur beklesin.

(bkz: property of cem toker)
ben başbakan gibi söz verip sözünü tutanlardan değilim diyen bir parti başkanının adamından sözünü tutmasını beklemediğim eylemdir.
istifa etmelidir, bütün chpliler bunu beklemektedir.
bir chpli olduğunun kesin delilidir. yalnız daha sırada rodosa yüzecekler var gürsel, sıranı bekle. ayrıca

atabilirsin gürsel din kardeşiyiz...
muhtemelen inkar edip, istifa etmeyecek tipik cehape li sözüdür.
istifa bildirisi.
Yüzde otuz alamazsak istifa ederim diyor aynı oyu alıyor. HDP nin başarısı (CHP destekli) gösterip sonuctan memnunum istifa etmeyeceğim diyor. Tarihteki en büyük gevşektir kendileri. Devletin kasasını göstererek yağmur gibi vaad yağdırmak kolay. Biraz insan olun insan. Sana oy verip alkış tutan CHP liler koyundan da öte..
o değilde davutoğlu tek başıma iktidar olamazsam istifa ederim diyordu o iş ne oldu?
hdp lideri haric butun liderlerin istifa etmesi gerekmektedir. tek basarili parti hdp dir.