bugün

milletin işi gücü var bırak yürümek isteyen yürüsün sen neden dağ gibi dikiliyorsun sol tarafa. istilacı.
Yürüyen Merdiven adabını bilmeyen kişidir. Hiç sol tarafta durulur mu olum ? Orası acelesi olan kişiler içindir.
daha çok kadınlar yapar sırf dedikodu için. Açılın yahu.
Edep, usul bilmeyen dağdan gelmiş ayı oğlu ayıdır.

iyi kufrediyorum bunlara.
yanlış yapan kişidir.
durana çok pis küfür ederim aynı zamanda orada duran yakınlarımı her seferinde uyarırım. bana da bu olayı kimse söylemedi. görüp de oranın hızlı çıkmak isteyenler için olduğunu düşünemeyip herkes sağdayken mal gibi solda dikilenlere lafım cidden hastasınız amk.
hala oyle insanlar var mi diye dusunduren kisiler. iste bunlar hep londra.
sağ tarafta yürüyenleri görünce pek garibime gitmiyor solda duranlar. insanımızın sağı solu belli değil.
Cahildir. Pardon geçebilir miyim deyip yola devam edilmeli lakin artık anons yapıyorlar istanbul metroda. Uğraşmaya değmez.
Madem yürüyecektin ey beynini siktigim neden yürüyen merdivene bindin dedirtir.

Ya arkadaş ortalık boş merdivenle donatılmış ama adam yürüyen merdivene binip bir de yol vermedin diye trip atıyor. Zaten elim kolum dolu eh ben sana nasıl yol vereyim hayvan?
az mantıklı olun rica ediyorum.
Tam olarak ankara insanını anlatan başlık.

Ayrıca metroya binmeyi bilmeyen kişi için,

(bkz: ankara insanı)
metrodan inilmesini beklemeden içeri dalan kişiyle aynıdır.
Malmısınız lan isteyen istediği yerde durur.
pardon deyip geçmeyi bilmeyen öküzlerde sinir olur.
sağ taraftan geçiverin. orası da kapalıysa ''pardon'' deyip yol isteyin. zor birşey değil. gideceği yere 1 dakika geç gitse ölecek sanki haspam.
akıllı olun adam yürüyen merdivende. madem yürüyeceksin niye yürüyen merdivene biniyorsun bir de laf ediyorsun. akıllı olucan bırak o seni taşısın. onlar bunun için icat edildi.
(bkz: ey orospu çocuğu)
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar