bugün

Bunun skinny kesim olanını giyene götte sahtecilikten işlem yapılsın arz ederim.
valla bu olay moda olmadanda itici bulurdum şimdide itici buluyorum abi hiçbir estetik yok nasıl salak gibi moda oluyor böyle şeyler.
Bakın her siki eleştiren sivilceli asosyal bi orospu çocuğu değilim. Ama bu pantolonun yakıştığı kız görmedim. Götü normalde güzel olan kızın götünü bile iğrenç gösteriyor bu pantolon amk. Nolur giymeyin, güzel götler görelim.
lutfen giymeyin, hayatim boyunca boyle cirkin bi'sey gormedim. angelina jolie bile kurtarmaz, o kadar yani...

duzenleme: j.lo yazacaktim ne alaka jolie ?
O kadar boktan ki insana başka bir boktan olan düşük bel pantolonu özletiyor.
Giyilip giyilmemesi sorun değil de,

arka cebine i 6+ koyunca komik duruyor.
giymek isteyen herkesin giyeceği bir pantolondur.

sizi daha fit hissettirir. Abuk sabuk hareketler yaparken götünüz başınız açılmaz. Üşütmezsiniz.
dileyen herkes giyebilir. yakışma meselesi ayrıdır.

ben boyu geçtim de gözünüzü seveyim kalçası olmayan, baseni olmayan kızceyizler giymesin. 90lara dönüp, "hadi bro evde bi kara kutu atalım" diyesim geliyor.

dolgun kalça, kararında basen genel olarak candır ama bilhassa bunu giyecek arkadaşlarda olması gerekir. hee sen illa ben giyerim diyorsan ona karışamayız tabi. 11-12 halı saha teklifi alırsan karışmam ama. keh keh!
genellikle ergenlerin tercih ettiği bir model. çok güzel göbek sakladığını görmüştüm bir kez.
kullanışlı, emniyetli, tercih edilmesi gereken pantalondur.
giymem diyenlere soruyorum; düşük bel pantalon giyip oturduğunuzda kıçınızı başınızı çekiştirmek daha mı güzel? ya da çatalınızı bize göstermek zorunda mısınız?
Bana yakışmayan pantolon götümü davul gibi çıkarıyor.

Bence götünü büyük göstermek isteyen kızların sevdiği ve giydiği pantolon.
yaa yalvariyorum 1.60 ın altındaki kızlar gitmesin aga şu pantolonu..

valla asterisk ve oburisk filmindeki oburiske benziyorsunuz..
şimdi yakışanı da var onların hakkını yemeyelim.
Çatal gösteren düşük bel kadar vahim olmayan pantolondur. Özellikle erkeklerin giymesi travmadır. Mide bulandırır bu ani manzara, depresyon sebebidir. biz bu zulmü yaşamak zorunda mıyız ya? Ha ayrıca, yeri gelmişken sizin için bir önerim var;

(bkz: çıtçıtlı badi)

çok faydalı, tavsiye ederim.

Şaka bir yana, her şeyden önce bu beli yüksek bir pantolon. Lütfen bir pantolona kin duyacak kadar akibiyetimizi kaybetmeyelim, çıvmayalım.

Pantolon lan pantolon! Kendine gel!
Poponun karpuz gibi çıkmasına neden olur evet.
Götü küçük göbeği büyük kızların vazgeçilmezi.. argo için sorry.
Genelde Kezban dige isimlemdirdiğimiz kişilerin üstüne yapışmış ikinci deridir.
(bkz: Gaffur)
yüksek beli abartıp boğaza kadar çeken tiplerin olduğunu düşünülünce mide kaldıran durumdur.
Regl zamanı kızların kurtarıcısıdır.
Kısa boylu basenleri düşük olan kızların düşük bel giydiğini düşünsene. Çıldırırsın.
O götü nasıl da dolgun ve çekici gösteriyor aman yarabbi ya. Böyle arkalarından yaklaşarak bellerinden sıkıca kavrayıp sağa sola sallayasım geliyor. Arrrggghhh..
Hiçbir zaman sevmedim sevmeyecegim. Göbeği ayva göbek kıvamında biriyim ve bu lanet pantolon ona rağmen sıkıyor otururken ve ben bunu her pantolon alışımda gene unutuyorum. Sıkıp gaz yapıyor. Yaşasın normal bel yahut düşük bel
Göbek sıkıştırma kıyafeti.
güzel götlü hatunlara yakışıyor yalan yok.