bugün

Pantolon değil straplez görünümü taşıyan tulum.
candır, canandır. ciddi anlamda diğer bütün pantolonlara tercih ederim.

görsel
tayttan daha beter çirkinliktir. ciddi diyorum böyle içim çekiliyor bunu giyenleri gördüğüm zaman. pis şey ya çok çirkin, acayip çirkin. lanet şey.
aranan aranan bulunamayan pantolon. bol paça olacak tabii.
görsel
görsel
görsel
basenleri geniş olanlar giymesin lan, n'olur.
bence bok gibidir. 90 ların o iğrenç havasını yansıtıyo aşırı berbat çok lorke işi.
son zamanlarda hangi kadını görsem altına giydiği giysi. düz popoya hiç yakışmıyor.
daha çok göbekli bayanların tercih ettiği pantolon.
lütfen dolgun kasesi olmayan kızlar giymesin pantolonudur.

ulan o ne amk, ya kalça denen bir şey yok çekmiş bele bahçıvan gibi.
buda bu yaz moda oldu arkadaş bir bu bir de mini şort sükse yaptı bu yaz. giymeyeni dövüyorlar.
ayniii dedem.
sağlığa uygun olduğu için moda olmayan giyecek çeşidi... sahiden diyorum he. bunların hepsinin arkasından amerika var, onun arkasında da israil var. benden demesi. *

neden sağlığa uygun dedim onu diyim. çünkü göbek yapmaz, vücudu şekle sokar. işte bu yüzden sağlığa en uygundur.
Tekrar moda olmuş pantolon modelidir. Rahattır ve vücudu şekle sokar. Düşük bel pantolonlar gibi simit yapmaz, beliniz de açılmaz.
yüksek bel pantolonlar bacak boyunu uzatır. ayrıca fiziği düzgün bayanlara çok da güzel yakışır. Eğer bir kadın Şimdilerde moda olan basen, popo ve ince bel görünümüne sahipse istediği kadar giyebilir burada önemli olan doğru kombinleri yakalayabilmesi. çünkü dönem onun dönemi, kim kardashian birçok türk kadınının korkulu rüyası olan baseni ve popoyu moda yaptı daha ne olsun. Giyinin gızlar, yırtın dizleri, sıkın popoları hadi sokağa hahaha.
Her kıza kesinlikle yakışmayan ama kızların illa da "bize yakışıyor" demesine sebebiyet veren eski modanın yeni versiyonu. Armut popolu olarak tabir ettiğimiz kızlara hiç mi hiç yakışmaz. Leylek gibi bir insan oluverir karşımızda.
kadınlara yakışmayan giysidir. ancak erkekler faidelidir.
popoyu kayık gibi gösteren, baldırları da kocaman yapan aşırı çirkin pantalon türü. hobi olarak bile giymeyin.
Uzun boy ve ince bel gerektirendir. En büyük düşmanı basendir.
kadınların güzel göründüklerini sanıp giydiği, genelde jean tarzı pantolon. aşırı güzel bir vücut olmadıkça aşırı çirkin görünür.
düşük bel pantolondan çok daha estetiktir.

görsel
revaçta olandır.

--spoiler--

balinalar giymesin

--spoiler--
kizlara cok yakisiyor. ama lutfen uzun boylu uzun ayakli deve gibi kizlar giymesin. tatli kucuk citi piti kizlar giysin.
Tatli küçük Citi piti kizlar giymesin rica ediyorum. Bacakları uzun olmayan hic kimse giymesin hatta. iğrenç duruyor. bunu da mı biz söyleyelim amk.
korkunç gözüken pantolon türü. giymeyin, gözlerimiz kan ağlıyor. tayt iğrençliğinden sonra daha iğrenç bir şey çıkamaz diyordum, çıktı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar