bugün

Olusturdugum şikayet sonrasi tarafima 10 gun sonra dönen sikayetci oldugunuz kisiler ve subelerle ilgili gerekli uyarilar yapildi diyip telefonu kapatan firma.tuvaletlerde susuz kalın insallah.
Az önce kargo getiren şirket.
müsteri hizmetlerindeki kayhan beye buradan selamlarimi gönderiyorum. nasil fircaladiysa subedeki gerizekalilari, artik kargom hic gecikmiyor. kendisi sinirden aglama raddesine geldigime sahit oldugundan, problemimi ivedilikle cözüverdi. eksik olmasin. geri kalan personelini cöpe atin kayhan bir tane.
Türkiye nin en kötü kargo firması.
bok gibi kargo şirketi. kullanmayın.
Evimize en yakın olan kargodur. Ondan da yakın ptt var. Neyse şimdi bulursunuz beni. Bu kadar bilgi yeter ehehe.p
bazı çalışanları öyle ibneki.

hiç getirmediği malzeme için getirdik sizi bulamadık diyor veya gel al diyor arayıp.
bu kargo şirketlerinde şubeden şubeye çok fazla farklılık görülebiliyor.

misal buradaki şubesi gayet kaliteli hizmet veriyor. çalışanları da hep güler yüzlü, cana yakın insanlar. ama aras kargonun buradaki şubesi beş para etmez.
Kamu kurumuna saat 6da kargo getirip, bulamadık diye sisteme not düşen moron kuryelere sahip kargo firmamsı. Tabi bulamazsın amk, saat 5ten sonra kamuda memur kalmadığını bilemiyorsan, neden yaşıyorsun aq. "Ulan acele edin, çıkıcam amk" demek için şubeyi arıyorsun, sanki atom parçalıyorlar, 3 saat bakmıyorlar telefona. Tipinizi sikeyim, bir daha sizi kullanırsam ayrıca kafamı sikeyim.
yollanan eşyanın kırılacağını size garanti eden şirket.

kırmadan göndermeyeceği vallahi bak söz desinler insanların yüzüne en azından dürüst olurlar.
Anlasmali firmamiz. Asagi firmanin mallarini caktirmadan bize itelemeye calisiyorlar.
en cenabet kargo firması. ne zaman evden çıksam teslimata geliyolar. bugün ben evden çıktıktan 5 dakika sonra kargo getirmişler, bi de utanmadan geldik bulamadık diye yazı yapıştırmışlar. daha önce de kaç kere aynısı oldu. neyseki bi süre içimdekileri sayıp savurunca sinirim geçti.

benden uzak olması gereken firma

(bkz: bu da mı tesadüf)
Dün gidip ismime bir kargo olması lazım dediğimde kargonuz yok diyen, bu sabah da kargomu teslimata gelen şirket
Sabahtan beri evde kargomu getirmelerini bekliyorum. bir yandan da internet üstünden takibini yapıyorum. Adres sorunu olduğu için teslim edilemedi bilgisi üzerine şubeyi aradım ama şube telefonu bir süre sonra hattan atıyor. müşteri hizmetlerini arayıp adres bigilerimi kontrol ettiğimde doğru olduğunu öğrendim. nasıl teslim edilemediğini öğrendiğimde ağzım açık kaldı.

meğer benim kargomu başka bir aracıya teslim etmişler o da adresi bulamamış. madem adresi bulamamış telefon edebilirler ama oda yok. kargonuzu bugün teslim edemiyoruz dediler ben de dedim ki hem sizden kaynaklanan bir durum var ortada hem de ben ayrın evde yokum. sizin yüzünüzden evde 2 gün kargo beklemek de istemem.

madem evde yoksunuz güvendiğiniz bir komşunuza bırakalım dedi kadın ama yine madem bir hatamız oldu ben şimdi düzeltmeye çalışayım demek zahmetine girmedi. internetten şikayet linkine girdim o da çalışmıyor ben de buradan ifade ediyorum belki biri okur da bir işe yarar kendilerine çeki düzen verirler.

işini düzgün yapmayan firma.
kapıyı çalmadıkları halde apartman kapısına "geldik, sizi bulamadık" notu bırakıp giden çalışanlara sahip kargo firması.
Dün beni çileden çıkartan kargo şirketidir.
Kargomun dağıtıma çıktığı mesajla bildirildi. Gün içinde bekliyorum tabi saf saf gelecek kargom diye. Akşam pat mesaj," alıcı yok ihbar notu nedeniyle şubemize teslim edilmiştir." diye. Daha önceden de başıma geldiği için biliyordum böyle birşey olucağını.
Ertesi gün sınavımın olmasına rağmen ve hava 78 derece falan oruçlu oruçlu gidiyorum şubeye. yetkili kişi gevşek gevşek "dağıtıcı dün yetiştirememiş yanına almış, yanlış mesaj gelmiş size" demesin mi? Ağzını burnunu dağıtasım geldiyse de fiziksel herhangi bir şiddet uygulamadan ağzıma ne geldiyse söyleyip çıkıp gittim. Hırsımı alamadım telefon açtım tabi yurt içi kargonun telefonun icadından da haberi yok anlaşılan, açan olmadı. Akşam kargom gelincede iki çift lafımı esirgemedim sayın dağıtıcı beyede.
Kaçıncı ama bu yaptığınız saygısızlık, adam olun kargoluğunuzu bilin ama.
Kara listede ki kargo şirketlerinin ikinci sırasında gelir. Birinci ise aras kargo.
12.20'de dağıtıma gelmiş. 12.27'de beni evde bulamamışlar. dağıtımla ev arası 50 dakika. 7 dakikada uçmuş kapıyı 2-3 defa tıklatmışlar sanırım.
aras dan iyidir gene de. aras 15 senedir beni evde bulamıyo. yoksa ben hiç eve gitmiyormuyum. bilemedim şimdi.
saat 18.30 da kargonuzu dağıtım merkezinden alabilirsiniz diyip saat 18.00 de kapanan kargo firması.
En rezalet kargo şirketidir. Siparişi veriyosun geliyolar, bakıyolar en üst kat hemen geldik bulamadık yazısını yapıştıyolar girişe ve bilmem kaç km gidip kendin alıyosun, nerde bu kargo anlayışı ben anlamadım.
kargo teslimatını değil de adreste olup olmadığını takip eden ve adresten ayrıldığın anda kargo getiren şirkettir.
orospu çocuğu çalışanlara sahip firma. ayakkabı siparişini getiriyor teslim ediyor. parfüm ve elbiseyi getirmiyor. anası sikik herifler.
1 haftada kargomu teslim edeceklerini öğrendiğim über kargo firması. gel şubeden al demek istiyorlar.

1,5 günde 800 km yoldan gelip, 5 günde 5 kmlik yolu getiremeyen şubelere sahip.
burger king ile beraber tebrik edilmesi gereken süper kurum.

neden? diye sorduğunuzu duyar gibi oldum o yüzden cevap hakkı doğduğunu düşünüyorum.

neden? çünkü bu iki sikindirik firma olmasa binlerce işe yaramaz personel piyasaya dağılacak tüm sektörlerin anasını zikeceklerdi.