bugün

Sık sık başıma gelen olaydır.

Evet mecburen Te ce pasaportuyla seyahat ettiğim için haliyle Türk zannediliyor ve turk muamelesi görüyorum, evet uçaktan iner inmez kötü muamele anında başlıyor, vize görevlilerinin bitmek bilmeyen soruları, iğneden ipliğe inceden aramalar, falan filan, evet aslında detaylı düşününce adamlara da hak veriyorum, nerede kirli bir iş var Türkler orada, e onlar da haklı ama olan benim gibi Türk olmayan te ce vatandaşlarına oluyor hiç suçum günahım olmamasına rağmen sırf te ce pasaportu taşıdığım için Türk zannedilip, Türk muamelesi görerek bir yığın insanın önünde utanılacak bir pozisyona düşüyorum.

Edit. Ooo faşistler çok hızlı başlamış anında 5 eksi, istediğiniz kadar eksileyin gerçekler değişmez.
Pasaportunu taşıyacak ülkesi olmayan vatandaşın hadsiz beyanı. Cumhuriyetin lutfettiği vatandaşlık hakkı için minnet duyacağı yerde şikayet ediyor. Utanç duyacak kadar rahatsızlık duyuluyorsa eğer o pasaport taşınmayabilir. Dibimizdeki suriye veya ırak'ın pasaportunu taşımak zor değildir. Göt yerse tabi.
onlarca ülkeye gittim ama hiç utanmadım. tamam vatandaşlarımın kafamı kuma sokacak kadar utanılacak çok şey yaptığına şahit oldum ama bütün ülke genellenmesine utanarak göz yummadım. insan kimliğinden utanmamalı. hiçbir ırk diğerinden üstün değildir. üstünlük sadece akılla olur.
Türk pasaport'u tasima o zaman mezopotamya esek sikeni seni.
(bkz: ay götüm)

normalde takı takmayı sevmediğim halde yurt dışında başka milletle karıştırılmamak için özellikle ay yıldızlı kolye takıyorum.
Estetik masraflarını üstleniyorum yeter ki sen bize benzeme.
K*rt lütfen.
görsel

Derdin düzeyinin eksileri zorlamasından ötürü okudukça istemsiz akla geliyor.
Bu nasil bir salaklik. Akil fikir eylemeli bunlara.

Madem yaratiyorsun neden takip etmiyorsun?
Hemal e bak sen.
Yallah kuzey ırak a o zaman.
Niye kardeş? Otelde odana eşşek sipariş ediyorsunda, karı mı gönderiyorlar?
niye Türkçe yazıyorsun?
Bir milleti diğerinden ayıran en önemli unsurlardan biri dilidir. amerikalıların kızılderililere ilk yasağı ana dillerini kullanmak, ana dilleri ile okumak üzerine oldu. Adını unuttuğum kadın bir dil bilimcimiz vardı, uzun uzun dil ve millet kavramını açıklamıştı, çok güzel bir şekilde. evet, neden türkçe iletişiyorsun??
bu tiple alakali hocam avrupada fransaya gitmedim ama gittigim hic bir yerde ekstra muamale gormedim, pasaportuma baktilar, vizeme baktilar ve en fazla saglik sigortami sordula, kac gun kalacagimi sorup hosgeldin dediler. bu tiple alakli cok kasma.
25 eylül 2017'de kızlık zarı operasyonu geçirmiş orospu çocuğu beyanıdır. Yediği kaba pisleme eylemidir.
Bende hep yabancı zannedildiğim için utanıyorum.
Türk milleti olarak bizde seninle gurur duyuyor degiliz bay pezevenk.