bugün

Çok önemli bir tarih, tarihin yeniden yazıldığı tarih.

Edit. Ayrıca bir yazar.
Tüm Kürt düşmanı faşistlerin beynine kazıyacağı tarih, evet sözlüğün en önde gelen faşistlerinden biri damlamış bile, darısı diğer faşistlerin de başına.
Hahaha siktir, pkk propagandası yapanın teaa amk, oldu mu ? Rahatladın mı.?

Tanım. Kürt milliyetçisi ve hümanist yazar, insanlar ölmesin.
Gôzlemlediğim kadarıyla değişik bir arkadaş. Referandum tarihini nick almış, bağımsız Kürdistan kuruyor kendi kendine ve bütün bunları Uludağ sözlükte yapıyor sonra pkknın AMK diyor. Kanka bence sen bir işkur'a başvur
oğlum çok güzel kürtçü trollüğü yapıyorsun da bi dur aq. beynim döndü yazdıklarını okumaktan. evet.
(bkz: nasıl koydu iran türkiye ırak).
kürtlerden daha faşist bir ırk yok.
astarın değişmiş ama aslın hala aynı koçum. kürt olduğun için ezildiğini söylüyosun ama sözümona ezilmediğin günlerde insanların ayağına sakız gibi yapışıyorsun şimdi sana küfür etsem, hoşuna gider. umarım layığına yakışır bir ölüm tez zamanda bulur seni. milli değerlerimizi, milli duygularımızı ve en kötüsü yaşadığın ülkenin milletini bok kokulu düşüncelerinle karalamaya çalışmak takdire şayan bir yavşaklıktır. kert, gebermeni diliyorum. 10 kasım yas tuttuğumuz, atayı andığımız bizim için maneviyatı yüksek bir gündür. açtığın başlıklara ve girdiğin entrylere göz yuman moderasyon gerçekten ne düşünüyor? bu adam alenen cumhuriyet değerlerini ayaklar altına alıp insanları tahrik ediyor. gerçek anlamda ilgilenmeniz gerek şayet az sonra kendi adıma şikayetimi gerekli yerlere sunacağım.
Silik yerse eğer arkasından molotof atacağım insan (!).
An itibariyle faşistlerin yoğun markajına maruz kalan yazar.

itler istediği için Kürtler ölmez.
görsel
Bana bakın lan tost makinasından hallice zekalı faşistler; Türk olmamamdan gurur duymam beni pkk lı terörist mi yapıyor, kim bilir belki de ingiliz kraliyet ailesine mensup bir soyluyum.? Biliyor musunuz.?
(bkz: keko)
Ne yazmış yine hırbo göremiyorum da.

(bkz: donuz)

En rahatı.
Bakıyorum da nikimin altında havlayanlar hep aynı kişiler, evet uzayın hadi faşolar, naşşşş.

Tanım. Faşistleri hoplatan 7. Nesil yazar.
görsel
pkk lı puşt. seni doğuran kadına yazık ki buradan ona bol bol laf götürüyorsun.

seni de o kürdistan hayalinle birlikte bu topraklara gömeceğiz. tıpkı sur da kurduğunuz sikindirik ozerklik gibi.

o apo denen şerefsiz de o mapusta çürüyecek sizde onun hasretiyle kül olacaksınız.
bu topraklarda türk kanı oldugu sürece sizin gibi puştlar nefes alamayacak.
PKK lı olduğum iftiradır, devrimci ve Kürt milliyetçisi olduğum gerçektir.

Kahrolsun faşizm.
(bkz: bedelsiz elektrik kürt halkının hakkıdır)

bu mu senin kürt milliyetçiliğin. o bedelsiz dediğin elektriği türk halki cebinden faiziyle ödüyor. burada yapman gereken milliyetcilik kendi halkına bu faturaların ödenmesi gerektiği yönünde adamlık dersi vermendir. biz mi öğretelim adamlığı.

ama yok bu yapilan trolluk de değil bu orospu cocukluğu ve trolluk arasindaki ince çizgi.
Tamam lan çok üstüme geliyorsunuz faşistler bunalmaya başladım artık böyle giderse bırakırım sözlüğü, bu ne amk az insan olun lan, düşüncelerimizi yazdık diye ne pkk’lılığımız kaldı ne trollüğümüz, ayrıca pkk nın da amk, trollerin de.

Gidiyorum lan yeter.
kürtçülük yapıp faşistlikten bahseden pkk sempatizanlığı her tarafından kokan bir tip. bunları burada besleyenlerde suç. evet.
Trollere küfrettik sözlüğün en ağır trolü geldi damladı, evet doğru söylemişim demek ki.
Ulan donuza alıyorsun fakat açtığı başlıklar 20 km öteden belli oluyor;
görsel
“Protest sanayici”nickli silik faşist yazarın feykiymiş, silin gitsin amk, ivit.
(bkz: işte şimdi siktim)