bugün

elazığlı yolyemez'e özendiğini düşündüğüm nickli yazar...
zengin yazar. para konusunda kralına maden suyu..
yiğidin harman olduğu yerden kopup geldiği düşünülesi yazar.
(bkz: fikirsiz bi ergen)
inşallah trolldür.
hapishanede giyilmeyen iki ayakkabı çeşididir.
bir zamanların modasıydı o da. ileriki zamanlarda kim bilir bizim hakkımızda ne diyecekler.
keko tiplerdir.
(bkz: kürt ayakkabısı)
dikkat çeken yazar, fena değil, hoş gelmiş.
yazik la kimin cocuguysa.ne yalan soyliyimm.Ne yalan soyliyim (bkz: nick zeka uyumu).
sözlüğün son model trollüdür.
kankası için (bkz: bilisiz)
(bkz: oda birr troll)
kapasitesi diğer kankaları gibi faşist, ırkçı, kurtçu sözleriyle sınırlı olan türk milleti ve türk milliyetçiliği düşmanı yazarlardan biridir.
bilisiz nickli yazar ile beraber kendileri adına hayırlı bir işe kalkışmış, kasap'ın; "bir beyin satana, ikinci beyin bedava" kampanyasına tam iki beyin satarak sözlük yazarlarının takdirini kazanmışlardır. aldıkları parayı ne yapacakları merak konusu. *
acısı olan yazar galiba bozkurtlar acı bırakmış ve boş otobüste ayakta gitmek zorunda kalmış.
Hoş sohbet, sempatik yazar. görüşlerimiz paralel. Ayrıca lafı gevelememesi, göte göt demesi takdire şayan.*
10 numara tespit yapabilen yazar. Pidecinin, kebapçının taktığı kişidir ayrıca, 2 kıymalı söyle rahatlasın. Takipte olduğum yazar, bol bol gülümsetiyo beni mübarek.
(bkz: nereye sıçacaklar) şeklinde sözlük moderasyonuna veryansın etmeme sebeb olan, orta yaş yazarı...

gene sıçacak yer bulamamış gelmiş benim nick altıma pislemiş, sanane ulan ister atatürk'e sallarım ister cübbeli dinlerim istet yobaz olurum hatta istersem kemalist olacak kadar bile düşerim seni ne ırgalar...sen git kemalist hurafelerle afyonunu çek yat aşşağı kafayı bul, sanane milletin savunularından....

ayrıca eve karı getirememe başlığını da dile dolamasında fena halde kıskançlık sezdim, aman dikkat beyler gay olabilir bu vatandaş....ıyyyy sözlükten soğudum amk...
memleketimin ayakkabısı.

meşhur çarşamba ayakkabıları, üstüne bir de ispanyol paça pantolon.
arap kadri'nin donu dışındaki yegane giyim kuşam öğeleridir.
45 numara olanı tercih sebebidir.
yolda yürürken çakıldaklarından şıngır mıngır ses gelen yazar.
(#18659134) madem msn ile alakasi yok cabuk msn veren kisilere artistik olsun diye nickalti yazan, degisik yazar.
artistik patinajda balkan şampiyonu olan yazarımız.