bugün

israil'in en kariyerli futbolcusu sayılabilecek olan orta saha oyuncusu. 2 yıldır westham united'da oynuyor. öncesinde la liga tecrübesi de var. altyapısında ajax imzası da bulunuyor.
şampiyonlar ligindeki ilk gollerini 6 kasim 2007 liverpool besiktas macinda atmış topçu. 3 tane.
Beşiktaş'a bir gol daha atsaydı, 2. Shevcenko vakasına imza atmış futbolcu olacaktı.
az once carsikapanmasin com da ismi gorulen futbolcu.
tottenham, man city ve aston villa nın peşine düştüğü orta saha oyuncusu.
cm 01-02 de hem kanatlarda hemde orta sahada ofansa dönük iyi oynayan israilli oyuncu. ayrica israil milli takiminin en iyi oyuncusu..
An itibariyle Demirören'in almak için kolları sıvadığı oyuncu..Yüksek ihtimalle BJK forması giyecek..
6 kasim 2007 liverpool besiktas macinın 56. dakikasında attığı golle kendisinin 3. takımınınsa 5. golünü atmıştır.
gerçekten de çok yetenekli bir futbolcu. israilli olduğu için kendisine karşı bir nefret beslesemde ; sadece futbolcu olarak değerlendirdiğimde çok teknik , yeterince hızlı ve tam bir dripling ustası olarak kendisinden bahsedebiliriz. ayrıca zor zamanlarda attığı kritik gollerle biricik takımıma önemli puanlar kazandırdığı çokca olmuştur.
Chelsea ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır.En fazla yedek olur.
chelsea'de muhtemelen sezon boyu 5-6 maç görücektir. çok inanılmaz yetenekli bi oyuncu olduğuna inanmıyorum. kötü olan ise şu israilli bi futbolcu bile primier lig'de böyle üst düzey takımlarda oynayabiliyoda bizim futbolcularımız neden bunu başaramıyolar.
7.000.000 avro karşılığında chelsea takımına transfer olmuştur. ajax altyapısından yetişmiştir. ülkesinin hapoel beer sheva, maccabi haifa takımlarının formasını giydikten sonra racing santander takımına transfer olmuştur. west ham united ve liverpool takımlarında son derece başarılı bir performans sergilemiştir.
ülkesinde büyük futbolcudur çünkü ülkesinden kaç tane futbolcu çıkmıştır böyle büyük olabilecek. bence ortalama bir oyuncu hatta çok zaman vasatın altında bir görüntü çizmektedir. kem küm etmeyin hiç. premier lig izleyecem diye spor max üyeliği aldık ulan! ingiltere ligini sıkı takip ederim ama düz bir adam. bizim tuncay şanlı bile daha fuleli bir oyuncu bundan.
benayoun benayoun ateşlerde benayoun o kırmızı liverpool formasından bi tane alayım...
aşil tendonundan yaşadığı sakatlık dolayısıyla yaklaşık olarak 6 ay sahalardan uzak kalacak olan israilli futbolcu. önümüzdeki pazartesi günü ameliyat olacakmış.
8-0' lık maçta tam 3 gol atarak beşiktaş' ı kertenler kervanında halay başını çekmiş musevi oyuncu.
chelsea fc'nin wycombe'yi 3-0 mağlup ettiği maçta acayip bir gol atmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=kOTZGcsZnVw
http://www.youtube.com/watch?v=kOTZGcsZnVw
aşmıştır.
galatasaray'ın gündemindeki yahudi.
podolski 2-3 güne olmazsa istanbul a getirelecek futbolcu.
podolski 2-3 güne olmazsa istanbul a gelmeyecek futbolcu.

ben konuştum, podolski yoksa bende yokum dedi.
podolski 2-3 olmazsa ben de yoğum o zaman diyen futbolcu.
zamanında beşiktaş'a 8. golü atan futbolcu.
gel de egemen senin ayağını eline versin genç. *
podolski 2-3 olmazsa ben gelirim, benim alman fobim var diyen futbolcu.
kendisiyle konuştum haberler iyi. beşiktaş'a yine atarım abi diyor.

tanım: kadayıf bileklere sahip futbolcu.