bugün

george weah,jimmy floyd hasselbaink ve martin dahlin gibi topçuların dahil olduğu ceza sahası içinde ve çevresinde rahat duramayan,gördümü de çakan forvetlerdir.
bir aralar az koşsada gördümü çakan forvet tipine jardel i koyabiliriz. şu sıralar hakan şükür eskisi kadar koşmasa da bu tanıma çok uyuyordu. ümit karan ise mucizelerin topçusu olarak unutmamak lazım.*
rakip defansı hırpalayan, gol vuruşlarında becerikli, gol atamasa bile rakip defansta yarattığı tahribatla takım arkadaşlarının gol yollarında etkili olmasında büyük faydası bulunan forvet tipidir.
karton defansların rüyalarına giren, kabus forvet tipi.
savunma oyuncuları ile güreşmeyi tercih eden forvettir.
benim yeteneklerimin çok az bir kısmını taşıyan futbolculara verilen lakaptır. (bkz: atma recep din kardeşiyiz)
kaliteli yazdığını hemen belli eden 9. nesil yazar. *
almeida değildir.
artık 2 den fazla nick altına sahip olan yazar.
''al bi de benden nickaltı'' diye seslendiğim yazar.
artık 2'den fazla nizk altı olan yazardır.
halı sahaya çıkan tipik her türk erkeğinin karakteristik pozisyonudur. kaleci dahil herkes yırtıcı forvettir.
bir basıp gidecek forvet değil.
didier drogba'ya çok yakışan bir tabirdir. ayrıca yazar kardeşimizmiş. al sana bir nick altı da benden. *
bir entry'si ard arda 3 eksi alınca 58 olan karması düşmesin diye o entry'leri direk silen yazar. karma puanının iq puanı olmadığını hatırlatmak isterim.
danradclffe sayesinde çok özlediği eski sevgilisinin sesini duyma ihtimali olan yazar. allah ondan razı olsundur.
kendisini sürekli futbolla ilgili başlıklar altında görüyorum. toplarla arası iyi sanırsam.

edit: futbolla
30 ağustos zafer bayramını kutladığım yazar. çıktık açık alınla 10 yılda her savaştan.. kutlu olsun!
Yakın zamanda bilek güreşi yapacağım yazar.
Beşiktaşlı bir yazar.
ilhan mansızdır.
nickaltı örümcek ağı tutan yazardır. bunun en büyük nedenlerinden biri 3 haftadır ulusözlüğe girmemesi olabilir.
9. nesil yazar hoşgelmiş.
3 hafta sözlüğe girmeyince sözlükte ki işler yürümemiş zall yemeden içmeden kesilmiştir. hoşgeldin kurtarıcı. * la olum takmıyorlar demiyorsunda tövbe tövbe. *
(#20177971) güzel tespitte bulunup beni de duygulandıran yazar.