bugün

-puanım beklediğimin altında geldi ama olsun gene de birinci olmayı başardım...
Bu çocuğun annesi ve dershane hocaları da "senin seviyendeki bir çocuk için az bir puan" diyerek bütüm moralleri s*ken yorumlar yapması.
-abea eğlence için girdim, o kadar yana.
çok çalışmadım,her gün düzenli olarak 1 saat çalıştım, arkadaşlarımla hafta sonu sinemaya gittim, çok sosyaldim;burdan hep arkamda olan anneme,dershanedeki hocalarıma,okul kantinindeki salih abiye çok teşekür ederim tarzı cümlelerdir.
- evet bahri, canlı yayındayız. ygs birincisi oldun. burdan neler söylemek istersin?
+ ehehe çok mutluyum... mahmuuuuuut! lan, senin puanı ikiye katlicam demiştim sana! girdi mi oğlum girdi mi!
- kes yayını kes!
+ mahmuuuuut!
- ...
söyleyeceği değil bizzat söylediği söz şudur ; bu sınava 1. olmak için girmiştim zaten.
artık her sözlükte ygsbirincisi diye nick alacağım.
+ygs birincisi oldun neler diyeceksin
-eğlenirken öğrendim ki sınava eğlence olsun diye girmemek lazımmış
bam kütt çat çutt +%'^%'&
-vurmayınnnn!!!
-çok çalışmadım. Hergün düzenli olarak 22 saat 3 dakika 47 saniye çalıştım. (muhabirin elindeki kağıdı görür) test mi o?
+yok not alıyorum.
-test lan valla test. Ver bakem baaa. Ehehehe. Ver lan hişt. Aygtjm!!!
^oğlum sakin ol tamam. Arada böyle oluyo korkmayın.
-eğer o testse hamuuza goyarım.
"ygs'de şifrelerin bu kadar güzel ve düzenli sıralanması allah'ın bir mucizesi değil de ne?"

(bkz: olası)
ak bir sınavdı.
evet şifreleri uyguladım biraz zordu ama başardım.
(bkz: tesadüf)
"eşşek gibi çalıştım.tabi ki ben birinci olacaktım.sen mi olacaktın!"
(bkz: tatmin oldum)
ortamın mına koydum beyler. dağılın.
kriptoloji kastım bütün sene.çalıştığım yerden geldi.
-ygs birincisi oldunuz, ne düşünüyorsunuz?
+baktım evde attım hafızaya beyin bedava bedava ya niye hamallık yapim.
-peki o zaman teşekkürler başarılarınızın devamını diliyoruz.
+bedava ya.
alacağımız klişe cevap; çok çalışmadım düzenli olarak çalıştım gibi, kendini ineklikten kurtarma, çalışkan olduğu kadar zeki olduğunu da iddia eden cümlesi bizi şaşırtmamalıdır..şampiyonun burada düzenliden kastı 4.sınıftan beri düzenli olarak günlük on saat çalışmasıdır...olur da 1.nin tarlada çalışırken, inşaatta harç kararken, ya da sanayide çalışırken bu haberi alması, olaya duygusal bir boyut kazandırırken, bu dramatik durum pederin her sene lafla ağzıma sıçmasına çok güzel bi sebeptir. gördün mü lan çoçuk hem amelelik yapıyor hem 1.oluyor sense... diye devam eder.
-crack yaptım.
(bkz: körfezle kazandım)*
abi çok ballıyım şifreyi çözdüm öyle anlık bişiydi baktım soruları yapamıyorum sallıyım dedım bıde ne gorelım oluyor bunlar yapmışız yani tabi pratık zeka işte naparsın sehven birinciyim!
iddaa ile kazanacaksınız...
+ valla, açtım kitapçığı,sonra allah , kitap demedim bir orta bir medyan ve go..
iktiğimin sınavını anca bu kadar hazırlayabiliyolar zaten, ben bile birinci oldum anasını satim.
mod-medyan çalıştım, şansıma 37 soru ondan çıktı. mutluyum.