bugün

Bu program, çok yetenekli insanın tanınmasına neden olmuştur. Acun, programın orjinal versiyonunda ikinci versiyon yokken yarışmacıları zorluyor, adam yetenekli yarışmacıların kendilerini zorlamalarını istiyor. An itibariyle dahi çocuklar yarışıyor.Böyle insanlar başka türlü kendini nasıl gösterecek başka ? Kendini kanıtlamak için şakrabanlık yapanlar, işin tadı tuzudur.
şu an matematiksel hesap yapan çocukların -ve daha önce aynı işi yapan grubun- toplamları ezberden söylediğini düşündüğüm yarışmadır. yiyosa jüri sırayla birkaç rakam söylesin de toplasınlar bakalım...
şu an matematiksel hesap yapan çocuklar seslere göre belirlenmiş rakamları toplamaktadırlar.

acun ılıcalı'nın sunduğu yarışmadır.
7 yaş ve üzeri için uygun olan akıllı işaretle izleyiciye sunulan ama 6 yaşında yarışmacılara sahip olan program, ironiye bak.
yok artık repliğiyle ünlenen acun ılıcalı programıdır . reytingleri hep yüksek olan bir programdır .
Genellikle Yeteneksizlerin katıldığı Acun Ilıcalı tarafından ülkemizde gösterime sunulan eğlenceli programdır.
arabesk rapcilerin istila ettiği sacma yarısma.
sırf hülya'nın ikizlere bakmak için izleyen abaza izlecilere sahip yarışma programı
an itibariyle bi cüce bi ne olduğu belli olmayan adamın şaklabanlıklarını izliyoruz.
bizde tamamen yanlış anlaşılmış yarışmadır. çünkü bizde bu programa çıkan tiplerin yaptıklarının %70'inin yetenekle alakası yok. reyting uğruna çıkarılan bu tip yetenekler genelde izleniyor.
hakikatten o kadar yeteneksiz ve ne olduğunu bilmez insan var ki, kendi adıma onların yerine utanıyorum.
ne cesaret ama. evlilik programlarındaki adamlar ve kadınların bir üst versiyonu resmen.

ulan yeteneğin yok, ne demeye programa katılıyosun dandik. bide yetenek dedikleri, üç top çevirmek ya da Nuh peygamber devrinden kalma salak ilüzyon gösterileri yapmak ve millete yedirmek.

hoş jüride de yetenek yok gerçi.

alternatif isim:
(bkz: körler sağırlar birbirini ağırlar)
çocuk yaşta bu kadar yarışmacının bir üst tura çıkmasıyla birlikte, bir sonraki tur ana okuluna dönecek olan televizyon programı.
zamanında böyle biri vardı ;
https://www.facebook.com/...UIOPQEWRRUIOPAdsfop%C4%9F
acun ile hülya avşar'ın oyun parkı.
(bkz: bitse de gitsek)

Kabak tadına sahip program.
acun ılıcalı programı. ben bunu izlediğim zamanlarda dikkat ettiğim şey acun ve hülya avşar yarışmacı hakkında konuşurken sergen yalçın'ın çoğunlukla 'bunlar ne konuşuyorlar, benim burda ne işim var amk' dercesine bakıyor olması.*
dünya rekorundan geçilmeyen yarışma. şimdi, buraya çıkan her mermer ya da tuğla kıran abimiz üçer beşer dünya rekoru kırdığını iddia ediyor, "bu daha önce hiç denenmedi, şu beşini de kırarsam iki dünya rekoru daha olacak" gibi söylemlerde bulunuyor. yanlış anlaşılmasın kendilerine saygım büyük. o çatır çutur kırdıkları mermerlere ben kazara bir yerimi çarpsam o hızda, muhtemelen uzun süre kendime gelemem. ancak şu dünya rekoru işini anlamış değilim. izin verirseniz bir saniye dünya rekoru kırıyorum, heh tamam.
jüri üyelerinin farklı ve klasik rollere bürünerek izleyicileri ekran başına çektikleri program. jürideki sergen: bildiğimiz am-göt-meme troll'ü. kafası abazanlık dışındaki şeylere çok az çalışır. ha futbol var tabi, ama o kadar. başka bir şey yok

jürideki hülya: günümüz türk kızlarının yüzde yetmişi gibidir, yarı kezban. acuna laf atar, her gelen çocuğa ay çok tatlı der, çığlık atar arada, ama kafası çalışmaz. her zamanki

acun: üst sınıftaki berkecan dır. kimse laf edemez. son lafı o koyar. arkasında çok büyük bir yalaka kitlesi vardır. kendisini haklı veya haksız bir biçimde eleştirirseniz yarışmadaki ömrünüz fazla uzun olmaz. acun yalakaları basar zaten eksiyi.

kurgulanmış bir yetenek yarışmasıdır yan yetenek sizsiniz. izlemek keyifli midir, keyiflidir. fakat keşke şunlara prim vermesek. keşke.
saçma sapan sansür uygulamalarına giden yarışma programı. alın buyrun;

http://www.haberturk.com/...inizde-turk-bayragi-krizi

bayrak olduğu için sansürlendi demişler. "o zaman bu nedir?" diye sorarlar adama;

https://twitter.com/egokce/status/303438601826484224
türkiye'de türkiye bayrağını sansürleyerek inanması güç bir skandala imza atmış acayip yarışma. beşiktaş logosuna dokunmayıp da bayrağa sansür koymak insanı derin düşüncelere sokuyor.
Ya arkadaslar bu bir degil iki degil. Acun bu tarz dangalaklari (bir takim insanlara yaranmak adina iyi/kotu niyet ile veya tamamen kapasite yetersizliginden) hep yapiyor. Yalvariyorum sizlere izlemeyim artik su bes para etmez adami. Kazandirmayin artik su herife. Prim vermeyin artik. Icimden bir seyleri parcalamak geliyor kendime zarar vermek geliyor milletin gozunu acmak adina. Sinirden elim titriyor.

Tekrar soyluyorum. Yalvariyorum millet dizlerimin ustune cokmus sekilde en samimi en icten duygularimla yalvariyorum. Izlemeyin artik su adami. (Benim gibi dusunenleredir bu feryadim. )
alp kırşanın gelmesi ile izlemeye başladığım program geçen senekiler şarkı çıkınca arkada dans ediyorlardı, galiba yakında Psy geliyormuş twitter adresinde yazmıştı, şimdi hatırladım geçen gün beşiktaş formasının üstündeki Türk bayrağını sansürlemişti.
izlenmemesi gereken program. milyonları götürdüğü ülkenin bayrağını sansürleyecek kadar alçalmıştır yazık.
alp kırşanın gelmesi ile izlemeye başladığım program geçen senekiler şarkı çıkınca arkada dans ediyorlardı, galiba yakında psy geliyormuş twitter adresinde yazmıştı, şimdi hatırladım geçen gün beşiktaş formasının üstündeki türk bayrağını sansürlemişti.
son bölümlerinden birinde 3 direkşın denen grubun sözde taklit yapma ayağına matematiksel işlemleri hızlı yapan başka yarışmacılarla dalga geçmeye çalıştığı ve yarı finale çıktığı programdır. dalga geçilen çocuklardan birinin 1 kulağı hiç duymamakta, diğeri ise az duymasına rağmen büyük bir hesaplama yeteneği göstererek yarı finale çıkmışlardır halbuki.

jürisindeki ve seyircilerdeki adaletin sorgulanması gereken programdır kısaca.