bugün

bir tezahüret.

yenilsen de yensen de taraftarın senle, üzüntünde sevincinde seninle birlikte.. lay lay la lay lay lay la lay lay..

diye gider.
(bkz: pazara kadar değil mezara kadar)
yenilsen de yensen de taraftarın senle, üzüntünde sevincinde seninle birlikte, oo beşiktaş.. lay lay la lay lay lay la lay lay..

diye uzantıları vardır.
topluca söylendiğinde tutulan takımın taraftarınca hepsi eşlik eder. fakat yenilince bu durum yalandır. içten küfür edilir.**
taraftarların, türkiyedeki birçok yorumcudan daha iyi yorumlar yaptıkları program. ayrıca galatasaray taraftarından boynu çok kalın biri var. bu yaşa geldim böyle boyun görmedim.
an itibariyle ntv spor da yayinlanan ve hos muhabbetler iceren spor programi. ilk kez karsilastim lakin keyifle izlenmekte. 5 dakika da bir reklama girmeleri de programin ratingi hakkinda bilgilendiriyor insani.
genc yorumcuların sozlukleri yada fubol bloglarini cok sıkı takip ettikleri kesin. kahvelerde, kantinlerde, ev sohbetlerinde futbol hakkında ne kousuluyorsa aynısını orda tüm turkiyeye duyuruyorlar. fox tv elestrildi, olimpiyat stadı eleştrildi, besiktas icin stad ismi konusuldu, fenerbahcede daum cok ince elestrildi, mor forma üzerine tatlı bi sohbet gerceklestirildi vs. ama trabzonlu abinin agzı da iki laf etmedi yahu.
taraftarları biraraya getirmeleri çok güzel bir değişim olmuş. düzeyli atışmaları -ki bu sözlükte bundan eser yoktur- gülerek izlemek gerçekten eğlenceli. biraz fazla reklama giriyorlar ama olsun o kadar.

edit: ha bir de şu programın ismini ters yüz etsinler yahu, ağza uymuyor.
başlangıçta beşiktaş, gs ve fb taraftarlarını çıkartan ama daha sonra anadolu takımlarından da taraftar alan program.. bir de tanıtımlarında diğer takım taraftar görüntüleri de koysalar iyi olur..
dün akşam yarı uykulu gözlerle ntvspor'u açtığımda bir alt yazıda "dominic richardson, gaziantepspor taraftarı" gibi bir yazı görüp dumura uğradığım, programın devamını izleyip adamın gaziantepspor hakkındaki bilgisini farkettiğimde ise dumurdan dumura dört nala koştuğum, eğlenceli, güzel program.
arada bir ortalık karışsa da hemen tatlıya bağlanır bu programda. eray sözen (eraysozen.blogspot.com'un sahibi) ve uğur karakullukçu (pclionfc.blogspot.com) adeta yardırmaktadır.
bayan olarak futbol muhabbeti dinlemekten zevk aldığım program.tavsiye edilir.
son bölümünde arjantin brezilya rekabetine değinmiş program.
hep bir ağızdan konuşma olayını yavaştan aşmaya başlayan, kalitenin giderek arttığı hoş program. uğur karakullukçu'yu ve eray sözen'i izliyoruz dikkatle.
sunucularından erkek olanın erkekten çok kadına; kadın olanın ise kadından çok erkeğe benzediği program. en azından kadın sunucu erkek snucundan daha erkeksi erkek sunucu da kadın sunucudan daha kadınımsı davranışlar sergilemektedir. o şapka ne lan öyle.
bana nedense ercik kralı anımsatan replik
fenerbahçeli bayan bir arkadaş, fenerbahçelileri bile deli edecek şekilde kör fanatik kendisi. programın amacını unutuyor. şu anda da 28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçı'na itafen özel bir program var.
programda hazırlanan ütopik türbündekilerin, cemçük gibi konuştuğu sinir bozan spor programı.
(bkz: cemçük)
an itibariyle programdan bir kare:

http://i43.tinypic.com/n4uxi0.jpg
yorumcu tiplerinin seçmece olduğu bir spor programı.
kalbim hep seninle diye devam eden tezahurat.
izlense de olur izlenmese de şeklindeki bir program..
az önce biten bu haftaki yayınından gerçekten zevk almadığımdır. real madrid- barça maçı dışında her türlü şey konuşuldu aslında. yine aşağılık kompleksimizi göstermekten geri kalmadık iki tane ispanyol taraftara.
bu kadar itici insanı bir araya getirip, onlara yorum yaptırmak büyük başarı gerçekten. program başladığından beri bu kadar haftadır düzgün yorum yapan ve itici olmayan insan görmedim bu programda.
maç öncesi böyle bağırılır.

he maç kazandıysan yine öyle bağırılır.

he maçta puan kaybettiysen
en büyük taraftar futbolcular sahtekar!
programın ilk sezonunda bir mail atmıştım ve okumuşlardı çok gururum okşanmıştı. o günden beri farklı severim bu programı. bağış erten bazen fazla anektodcu oluyor ama yine de güzel.