bugün

fenerbahçe taraftarlarının gerçekleştirdiği tuhaf eylem. beşiktaş'ın 100. yılında alınan her önemli galibiyetten sonra, ertesi gün beşiktaş formalı insanlar görürdük, takdir ederdik. ama bunlarınki bi tuhaf be kardeşim. adamlar hem yeniliyor, ertesi gün de büyük bir başarı göstermiş gibi fener formaları giyiyorlar. bir sado-mazo eğilim seziyorum...
"yenilsek de yensek de.." tezahuratindan tek kelime anlamamis insanin garipsedigi olay. normaldir halbuse, insan tuttugu takimin formasini giymek icin galibiyet beklemez..

ha eger durum fener formasini giymekle alakaliysa, o da kendi bilecegi is ya da kendisinin ayibi.. bize bi sey dusmez. *
kardeşim ben fenerliyim yensemde,yenilsemde bunu giyerim beni bunla gömün diyen kişiler giyerler.
takımını sadece galibiyet halinde seven taraftarların garipsediği durum. bu bir nevi sitem, tepki ya da bitmek tükenmek bilmeyecek olan desteğin göstergesidir. fenerbahçelilikle alakası yoktur. herkes için geçerlidir.

fenerbahçe'yle ilgili başlık açıp, prim yapma çabalarından bir tanesidir bu da.
yenilmemize ragmen hala burnumuz havada yikilmadik ayaktayiz demeye calisan ,fener taraftarlarinin yaptigi gereksiz eylem