bugün

yeni bir din, yeni din savaslari ve bitmek bilmeyen kin ve nefret.

(bkz: hacli seferleri)
(bkz: cihat)
(bkz: holokost)
(bkz: engizisyon)
(bkz: son peygamber)
(bkz: iskender büyük)
ikna etme kabiliyetine göre bazı insanları kendi tarafına çekebilecektir. a.b.d de ortaya çıkan ve küçük yaştakileri cinsel istismara kadar uzayan bir oluşumun c.i.a tarafından yakıldığı iddia edilmiştir. ülkemizde de çıkmıştır. (bkz: hasan mezarcı) . sonradan vazgeçmiştir. 40 yaşına giren erkeklerde bu eğilim gözlenmiş olup tehlikeli bir durumdur zira son peygamber zaten gelmiştir.
youtube gibi sitelerin yoğunlukdan ötürü sitenin çökmesine sebep olacak hadise olup bir çok karikatürünün gazetelerde yer kaplamasına olanak tanınır ...
(bkz: it ürür kervan yürür)
gelip de benden öncekilerin hepsi tahrif edilmiş kitaplar. o yüzden ben yeni gönderildim rabbim tarafındna vs dese; millet özellikle araplar linç eder adamı. allah da bir şey yapmaz muhtemelen.
Peygamber gelmez, seçilir.
Hani muhammed son olacaktı diyip herkes ateist olur.
eğer gelirse kitabındaki ayetlerden biri kesin şöyle olur...
ey rasulüm deki: ben de sizler gibi bir beşerim... allah bir daha peygamber yollamayacaktı lakin, insanların sapkınlığını görünce, kararından vazgeçti... gündüzü getiren güneşe, geceyi saran aya yemin olsun ki senin rabbin bir ve kusursuz bir ilahtır... namazını zamanında kıl, zekatını düzenli ver...
ortadoğunun klasik şiirsel dili işte....
peygamberliğini ilan eden kişi anında ruh ve akıl sağlığı kliniklerine kaldırılacaktır.