bugün

hiç entry si oylanmamıştır.
game of thrones hayranı olan yazardır.
Film alemine dalan yazar. Sen misin lan?
11. nesil yazar, sağa sola laf atmadan önce, karı kızdan başka konularda entry girmesini diliyoruz.

199 entry'sinin okuyabildiğim son 40 tanesinin ana fikri karı kız.
Arada sözlükteki mallar hakkında da yazmaktadır.
(bkz: oath keeper)
'' 5 senedir başka nickle kafanızı sikmiştim. şimdi yemin tutan mahlasını alıp bununla kafanızı sikecem. sikmeyi seviyorum. modlar bana bu imkanı tekrar sunduğu için sevinçten kendimi bile sikesim geliyor. sikişmek bence çok güzel şey '' vs vs diyen 11.nesil yazar.
yürü lan amk. beline kuvvet.
Sikilmeyi seven tipler tarafından hobileri yakınen bilinmektedir. Şöyle mallara prim veren sözlukten ne beklersin ki. He kusimato he cok komik he.
(#24568917) no'lu entry'mi kendilerine atfettiğim yazar.
bak kavdeşim,

ben kukla nın penisi kuşimato. vamazan ayı boyunca gündüz sevişemeyen garip biv penisim ben. kuki'den önce uyanıv, kukiden önce işe gidevim. yani senin anlayacağın 19 cm kadav favk atavım kukiye . hülasa, bugün yine evkenden kalkmış kukiyi uyandıvmaya çalışıyovdum. hafif hafif göbek deliğini gıdıklıyov, göğüs uçlavına masum dokunuşlav yapıyovdum. şüküvlev olsun ki kuki kalktı ve iş yevine gittik. iş yevine gidev gitmez de sözlüğü açtık.

açmaz olaydık. çünkü senin salak salak yazılavını gövdü kuki.
sinivden deliye döndü. kim bu yemin tutan diye bağıvdı. masalavı yumvukladı. sakin olması için hemencik pövsüdüm. çünkü pövsümezsem kuki kendine gelemezdi. fakat neden pövsüdüm diye bu sefev beni yumvuklamaya başladı. öyle kavktum ki, kovkudan götüne givip saklandım kukinin. kuki auuvvvvv diye bağıvınca çekip çıkavdı beni ve bıçağı alıp kökümden kesti.

şu an otobanda seyiv halindeyim kavdeş. bu husimet hep senin yüzüne oldu. ip advesini tespit ettim ve emniyet şevidinden süvüne süvüne yanına geliyovum. sabahlava kadav canına okumazsam bana da kuşimato demesinlev. bekle. sadece bekle.
sinirlendirilmiş yazar. sakin olup klavyeyi bırakmalıdır.

(#24663697)
kuklayla kapışan yazardır. kukla her türlü ezer anacım *
Konuşma tarzı "bulam", "ahshshs", "la" olan biri böyle biriylen ne muhattap olunur ki on birinci nesil olması da cabası.on birinci nesili dışlama sebebim artık kendisi.
Ezik ergenlere dert olmustur.zaten çok kalmayacaktır gitmeden birkaç escinselin daha kuyruğuna basarsa ne mutlu ona. Anani siktim artık sus amcik ibne.
on birinci nesil çaylak.

ben yaptım! ben yaptım!

içimin yağları eridi resmen amk.
Bi yerine arpa kacanlarin zoruna gidendir.
game of thrones'da ki sarı saçlı iri kadının kılıcının adı.
Kabadayı havaları olan yazarımsıdır.
Bekliyorum yâr.
ergenlikte zirve yapmış yazar.
hem sivilcelerini sıkıyor, hem yazıyor.

sözlük formatını okumasını tavsiye ederim.
özel olan özelde kalır aslanım.
(#24844309) ona buna küfür eden ahlak yoksunu kişi.

nasıl silik yemiyor şaşırıyorum.
(bkz: iki yazar kavga etse de izlesek)

görsel

oley, çıktı.
inciden gelmiş olması muhtemel kişi.
Bayanları huzursuz ediyormuş çok ayıp.
kimbilir hangi onun bunun evladının feykiydi...