bugün

ağır abi takılan, kasıntı yemekteyiz yarışmacısı.
et manyağı yarışmacıymış.. kendisi söyledi..
3 kadın ve burnuna hızma takan bir italyanın yanında esip savuran,önüme böyle tabak gelse ( bu cümleden beyimizin önüne sürekli tabak konduğunu anlıyoruz. ) fırlatıp atarım, kodummu oturturum, dalarım, yalarım adamı.( takım elbisenin içine yüksek yaka kolları manşetli beyaz gömlek giydiğini, parmağına eşşek kadar yüzük taktığını bilmem belirtmeme gerek varmı? )
maçoymuş gibi gorunmeye calısan yarısmacı. bir erkegin burnuna hızma mı takılırmış, yok erkege cicek vermeyiz biz vs. sozlerinin yanında tavırları, konuşma şekli oyle olmaya calıstıgını gosterıyor diye dusundren adam.
"çin işi memati" diye tanımlanabilecek bir yarışmacı kişilik.
evleneceği kadının yaptığı yemeği beğenmez ise tabağı ile kadına fırlatacağını söyleyen bir nevi çam yarması. gerçi çam ağacı bile kibar kalır bu ucubenin yanında. o bile hiç değilse kozalağını dibine döküyor, milletin kafasına savurmuyor. * *
psikopat bakışlı kişi.

"erkek adam" diye başlayan bir sürü sığ cümle kuruyor, ancak kendisininin unuttuğu bir şey var; erkek adam onu yapmaz, erkek adam piercing takmaz, yemeği beğenmezse fırlatır atar karısının kafasına gibi çoğu öküzlük kokan laflarına karşılık kendisi de böyle bir yarışmada yemek yapacak. erkek adam yemek de yapmaz o zaman kemal bey?
italyan ve fransız yarışmacıları bulmuş, ikide bir "bizde", "biz türkler" gibi cümleler kurup duruyor. aşağılık psikolojisinin, kendini yabancıya kabul ettirme çabasının vücut bulmuş hali. ismail türüt'ün birkaç beden küçüğü.
Televizyonun bir haftalığına piyasaya sürdüğü medya maymunu.
bugünkü bölümün sonunda gördüğümüz kadarıyla yarın yine canının sıkıldığı bir an sara hakkında "cinsiyeti farklı olsa çok kötü olurdu" gibisinden bir şeyler söyleyeceği anlaşılan kişi, sokakta flan görürsem karı kemal diyerek sonrasında göstereceği tepkiyi ölçmeyi düşünüyorum.

o değil de kemal erkek adam yemek yapar mı lan?
"yemek kim sen kim" insanı.
ya hiç dayak yememiş ya da hiç aç kalmamış yarışmacımsı..
küpe ,hızma bize ters türk erkeği böyle transparan bluz giymez adam gibi takım giyer diyen hararetli bir şekilde konuşan yarışmacı. o laflarının üzerine kollarındaki dövmeyi görmek ayrı bir olaydır.
kemal isminde yaramaz bir çocuğu olan anne-babanın yemek sırasında türlü piçlikler yapan kemal'e yaptığı ilk uyarıdır.

+ hehehe baba bak çorbayı ağzımdan nasıl çıkartıyorum.
- kemalcim, oğlum yapma yemeğini ye
+ anneeee, babama bişey söyle çorbayla oynamama izin vermiyooo
- yemekteyiz kemal.
bu haftanın her açıdan en iyisidir.
satın aldıgı halde cig köfteleri ben yaptım diyerek iyice dibe vurmus hattori hanzo.
kıronun önde gideni.
yarışma bitti, 1. oldu ve hala söylemedi çiğ köfteleri kendisinin yapmadığını..
açıklamasını da şöyle yaptı; pilavım kötü olmuştu, baktım çiğköfteler pilavı unutturdu, söylemedim ben de..
(bkz: ben bir şerefsizim)
elin adamının hızmasına kızıp da, biz delikanlı adamız, küpe - hızma takan bizden değildir diye sıkıp da, koluna dövme yaptıran bir garip insan. tabii, delikanlı adamsın, milleti bir de ''çiğ küfteyi ben yuğurdum hele!'' diye de kekleyip birinci olmuştur. kadir inanır dan dayak yiyip, en dayı abilerce kulakları çekilecesidir.
yalan söylemek delikanlı adama yakışmaz. bu yarışmaya kural lazım kuralların da uygulanması lazım dedirten erkekimsi yarışmacı. ayriyetten beğenmediği efemine erkek davranış itibariyle erkeklikte ona bin basmıştır.
diğer yarışmacıları çiğ köfte yalanıyla kekledim deyip böbürlenen, ondan on kat daha erkek olduğunu düşündüğüm diğer erkek yarışmacının sıcak teklifiyle alay eden ve erkeğim diye dolaşan bir ucube. aldığı para ise zıkkım olur herhal.
aldığı parayla psikiyatriste gidip homofobi tedavisi görmesini dilediğim herif.
çekik gözleri ve sert duruşuyla programda ağırlığı hissedilen, her iki lafından birisinin karısı olduğu, ki bu sebeple o nemrut karısına aşık mıdır nedir diye sorduran, şaşırtan, kel olmasından da ötürü gayet yakışıklı bir yarışmacıdır. *
yemekteyiz alessandro ile sürekli atışan yarışmacı.
diğer 4 yarışmacı yarışmayı tv'den izledikleri zaman verdikleri puanlar için başlarını duvarlara vurduracak yarışmacı. zira resmen dolandırıldılar gibi bir şey. malum, çiğ köfte. o değil de, bir de pilavının berbat olduğunu ilk söyleyen, kendi kendini eleştiren o olduğu için böbürlenmiş, amma da delikanlı adamım triplerine girmişti. çiğ köfteyi de söyleseydin madem be çocuğum. bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu? ya da, altı kaval üstü şişhane.

her ne kadar dandik bir yarışma da olsa, bence insanların iyi niyetiyle oynamıştır. büyük ayıp etmiştir.