bugün

doğru. %100 olmasa da %60 eşcinseldir artık. tam ibne olması eve neftlix bağlatmasına bakar. onu da yaptı mı ay ayol diye aranır etrafda.
lan yağ salça soğanın üstüne ne katsan yemek oluyor zaten. gerçek ibnelik bu değil.
yok artık uzun zamandır gördüğüm cinsel içerikli olanlar hariç en saçma başlık.

yalnız yaşıyorsan, o yemeği kalkıp yapacaksın. lamı cimi yok, eşcinsellikle de gram alakası yok.

gidip "yea ben erkeğim yemek yapmam dur dışarıdan söyleyeyim" de de fiyatlara bakıp kendine gel.

edüt: yalnız yaşamana da gerek yok, genel anlamda daha ekonomik. hem zevkli de, zaman geçirtiyor.
candır. Yemek yapmak detay, uğraşı, emek ve zaman gerektirir. Bunlari gocunmadan yapacak ve cinsiyetini bahane edip kaçış olarak kullanmayacak erkek süper. Sonuçta hayat müşterek. Bilmiyorsa da öğrenir nema problema yeter ki istesin. Bolulu hasan usta mesela yemek yapması süper. gülme efekti.
Bizim Dönerci Yaşar, Köfteci Kazımla sevişiyor olabilir mi abi.
bildiğim yemekler;
sahanda yumurta, melemen, makarna.

kendimden şüpheleniyorum.

acaba ipne miyim?
ülkemizde hatta dünyamızda ne kadar aptal insanlar olduğunu unutturmamak için elinizden geleni yapıyorsunuz. aptal beyanı.. bilmiyorsan söyleyeyim. aşçıların geneli erkektir. erkek dediğinin eli her işe yatkındır. az adam olunda çöp atacağınız şeylere dikkat edin. zihniyet yoksunları
(bkz: ne diyor bu liseli dedirten başlıklar)
aşçıların ve yemek şeflerinin ibneliğin azgınlığının doruğunda olduğunu beyan eden önerme.
Dereceyle bitirilmis cordon blue sertifikami monte etmek istedigim yazar soylemidir.
kiskanc erkek soylemidir.kesinlikle yanlis genellemedir.
Bu basligi acanin zekasindan suphe ettigim gercegini degistirmez.
androjen kişiliktir. "ılık"lılıkla karıştırılmaması gerekir.
Dünyanın en unlu aşçılarinin erkek oldugunu bilmeyen cahil soylemidir.
escinseldegil beceriklidir hele bulasik da yikiyorsa yeme de yaninda yat.
kesinlikle önyargıdır. öyle bir şey yoktur. hem maço ve sert bir adamım hem 10 numara yemek yapıyorum. üniversitede millet sırf yemeklerimi yemek içinde evime gelir.

yemek yapmak bir hobidir. yeteneği olmayan insan yemek yapamaz.

bok atmaya gerek yok.
yanlış önerme, acıkmıştır efendim.

zeki erkek yemek yapabilir ancak.
kendimden şüphe duymama sebebiyet vermiş ilginç tespittir. Lan demeyin öyle şeyler. Ben bugüne kadar bi erkeğe hallendiğimi hiç hatırlamıyorum. Gayet de güzel yemekler yaparım. Beklerim de. Yemekten sonra da yata... Hassiktir.
bunu iddia edenin annesi biseksüeldir. bu daha realistik.
alakanı bizim köyün eşeği öpüversin diye taçlandırılacak önermedir.
yemek de yaparım, mis; hatunu mu da severim, gayet temiz. *
öncelikle yemek yapmaya su sekilde baslamistir. bekardir ve önceleri sürekli disaridan yemek yemektedir, bir gün disaridan yedigi yemek yüzünden circir olur ama disaridan yemek yemeyi birakmaz, ardindan sürekli ayni yemegi yemekten bikmistir. daha sonra iki yumurta kirar onu yer, daha sonra kirdigi yumartanin icine sogan biber dograr melemen yapar, daha sonra "hep yumurta yumurta, bu ne böyle lan! ... korum böyle isin icine ..." diyerek isyan eder makarna yapmaya baslar. makarnaya hazir soslar alir ekler agzinin tadini bulamaz, ardindan cesitli soslari kendisi yapmaya baslar, daha da sonrasinda farkliliklar yaratmak icin fantazilerini kullanarak cesitli yemekler yapmayi dener, deneme yanilma yöntemiyle neyi eksik, neyi fazla kattigini anlar ve bir daha ki sefere âlâsini cikartir. farkinda olmadan yemek hazirlama isi ona eglence haline gelir. evde can sikintisindan bilgisayar basinda kös kös oturup hazir yemekler yiyerek göt göbek büyütmek yerine, hem ekolojik hem de ekonomik olan sistemle agzinin tadina göre kendi yaptigi yemekleri tüketir. üstelik sagliklidir.

bir cok erkegin yemek yapip yapamiyacagi tartisilir. kimisi üsengec oldugundan ne olursa olsun disaridan yer. kimisi de yukaridaki erkek tarifi gibi titiz ve disiplinli oldugundan kendi yemegini yapar. her kadin gibi anne evinde ögrenmez yemek yapmasini. hatta bazi erkekler icin is kaynagi haline gelir. buradaki is kaynagi sadece ascilik degildir efenim. aksine mutfagi laboratuvar gibi kullanirlar. kimisi daginik yemek yapar, kimisi de kadinlardan daha da düzenli ve tertiplidir. bir kadin bir yemek icin 5 tabak kirletiyorsa bunlar 2 tabakla islerini görürler ve hemen yikayip kaldirirlar. ardindan da oturup yemegin tadini cikartirlar.

sürekli kadinlar yemek yapar diye bir sey söz konusu olmadigindan, burada yazar ironi yapmis olabilir. bu yüzden baslik tamamen eglencesine acilmis olabilecegi icin, bu konuya sinirlenen yazarlara "escinseller insan degil mi?" sorusu yönetilmelidir. hic bir zaman insanlik dersi alamamis kisilere artik bazi konulara mantikla yaklasmalari gerektigini de belirterek entryme son veriyorum.

afiyet olsun, yumulun!

not: (bu entrynin sahibi bir erkektir ve her escinsel veya her kadin gibi erkek olmayi kendisi secmedi.)
ilginç bir iddiadır. bunca yıldır eşcinselmişim meğer de haberim yokmuş.
ibne aşcı.
yanlış tespittir.yemek yapmayı bilen erkek candır,yardımcıdır.emekçidir.erkek gibi erkektir.
gordon ramsay' ın tek başına çürüttüğü iddiadır.