bugün

evet efendim...

yemek yapmayı bilen, efendime söyleyeyim hadi bilip utanmadan bir de çok güzel yemek yapıp karı gibin kıvırtan erkeğin eşcinsel yani halk arasında küpeli, nanoş, necati, fırıldak, levantör, zımbacı, kukuleta lakaplarıyla eşdeğer bir utanç verici durumun kahramanı olmasıdır.

şimdi sırf ben diyorum diye birileri çıkacak; ulan bu yatalağın fırlatması, anasını yedi uyurlar s.ktiminin pici gene kolpa atıyor, yok sağa sola trollük yapıyor diyecekler. ulan bi erkek yemek yapmayı biliyorsa demek ki bulamamıştır bir manita, hatun ki mecburiyetten kendi öğrenmiştir. ee manitası olmayan adam, efendime söyleyeyim kız ayarlayamayan benim gibi tabi hızlı dönemlerimde günde 3 taneyi sıraya dizmeyen erkeğe de erkek demem şahsen. çünkü karı bulamamış yemeğini kendi yapıyordur. ee karı bulamayan adam da muhtemelen değil netçe eşcinseldir yani nanoştur

bu tip erkeklerle yani yarım erkeklerle ilişkimizi kesmeli, toplumdan dışlamalıyız. ak parti sayesinde gay oranı azalacak inşallah, nonoşlardan tiksiniyorum be!
yemek yapmayı bilmeyen kıskanç erkek söylemidir efendim. çünkü yemek yapabilen erkekler candır,hele de kız arkadaşlarına özel yapıyorlarsa baldan tatlılardır.onu da yerim,yemeğini de yerim.
(bkz: yemeği ocakta unutup entry girmek)
en iyi aşçılar erkektir.
iyi koca olur bundan... diğer erkekler kıskançlıklarından da iftira atar..
anne işteyken yemek yapan babaya; Baba gay misin? diye sormaktır.
kadınını her manada doyurabilen erkek eşcinselse, her manada karısı tarafından doyurulan erkek olsa olsa hbbia olur.
yemeği kadın yapacak, evi kadın temizliyecek, çocuğa kadın bakacak, oldu hasbam, oldu olacak seni de yapsın.
yok artık diye denilebilir efenim yalandır...
saçma, önermeler bütünüdür...
ümit usta nın vefatı üzerine bu başlık açılıyor ya, sikeyim escinselliginizi.
yemek yaparak evine ekmek götürmeye çalışan bir erkeğe sırf yemek yapıyor diye eşcinsel demek şerefsizliktir, haysiyetsizliktir.

edit: bana eşcinsel diyen arkadaş annesiyle birlikte gelirse eşcinsel olmadığımı kanıtlarım kendisine.
piyasadaki erkek aşçıların alayı kırık mıymışlan sorusunu akla getiren önerme. yok artık
bolulu ustalarımızın delip geçtiği önermedir.
bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu, yeme amk o zaman dedirten söylem.
yemek yiyen erkek bile eşcinsel iken tartışılması komik olan gerçek(!) erkek adam yemek yemez, yemek yapmaz; damardan beslenir.
bir döner ustasına söylenmemesi gereken önermedir, aksi takdirde zorunlu eşcinselliğe sebebiyet verebilir.
evet yemek yapmayı bile erkek, kıskanç erkekleri sikebilir.
doğruluk payı çok yüksek bir iddia.
(bkz: suker) ***
hbbia'nın eşcinsel olmasıyla doğru orantılı olan tespittir.
götten uydurulmuş mal bir önermedir. aksini iddia eden varsa, gelsin bi hoplatayım o kibar götünün üstüne oturamasın...
Değildir. iddaa çok saçmadır. çok iyi olmasada yemek yaparım. erkekliğimi saçma sapan "bir günde 3 kızı sıraya dizerim" tarzı entrylerle küçük düşüreceğime, yemek yaparım aslanlar gibi.
herhangi bir aşçının yanında söylenirse göte kepçe girmesiyle sonuçlanacak cümledir.
eşcinsel değildir. baldan tatlıdır. zira mutfakta birlikte yemek yapmanın keyfi ve cilveleri doyumsuzdur.
eşcinsel midir bilinmez ama kesin mature seviyordur. (bkz: ananı s kerim)
sucuklu yumurta, menemen ve makarna yapmayı bilen erkekleri de kapsıyorsa da kapsamıyorsa da oturma organından uydurulmuş bir önermedir.
yemek yapmanın cinsellikle ilgisi değil, beceri ve yaratıcılık ile ilgisi vardır.