bugün

(bkz: aramaya inanan yazar modeli)
ıssız adam'dan fazlaca etkilenmiş kadınların kendilerince büyüttüğü, harika bir moda soktuğu gayet normal erkektir.

yani evde iki yumurta kıran, makarna, salata yapabilen erkeği bu kadar çekici ve harika bulanlar, yarin bir otelin yemekhanesinde ustabaşı aşçı görse bilmiyorum neler verirler.
ıssız adam filmindeki alper gibiyse eğer ? gündüz yemek yapıp gece ordan oraya gidiyorsa. Tüm yemekleri ben yaparım uleynn denilesidir. Alper'le alakası yoksa şayet yemek yapmayı bilmeyen kızlar için bağra basılası erkektir.
yıllarca yaşanan bekar hayatının öğretilerini yaşamının devamında uygulayan adamdır. öyle ki bir süre sonra bu iş bir hobiye dönüşür.

ilk zamanlar en önemli problem işlemler sonrası mutfağın halidir. ama bir süre sonra tecrübe ile bu sorunlar aşılır. kadınlar mutlu olur, erkekler pohpohlanır.

ciğer...
Androjen kişilik özelliği göstermektedir. Yani hem eril hem de dişil özellikler taşır. Nitekim gelişim açısından sağlıklı bir durumdur. Hem aç da kalmaz. Kendine yeter. Yiyin gari.
sadece ihtiyac duyulduğunda bu özelliğini açığa çıkaran erkek modeli vardır,**klasik müzik eşliğinde hanibal lecter misali yemek yapmanın keyfine varan erkektir. yemeğin tuzunu az serperek;" tuzsuzsa tuz ekeriz, lakin çok tuzluysa birşey yapamayız " diyecek kadar olaya hakimdir.
(bkz: #6854193) budur evet. kendisini ailecek bekliyoruz. buyursun bize de yapsın.
eğer sevdiği kıza yapıyorsa büyütülecek olaydır. o yemek iğrenç olsa bile seve seve yenir.* * **
karısının insafına kalmayacak olan erkektir. canı ne istiyorsa yapıp, afiyetle yiyebilir.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

götün yiyosa yapma amk. yemek yapmayınca bulaşıklar banko sana kalıyo. yemek yaparsan hiç olmazsa ben yemek yaptım lan bulaşıkları da yıkasın biri deme şansı oluyo insanın.

(bkz: öğrenci evi)
(bkz: bekar erkek modeli)
1. aşama: (bkz: aç kalan erkek modeli)
2. aşama: (bkz: mc donalds, pizza hut, kfc vs. ' den sıkılan erkek modeli)
3. aşama: (bkz: yemek yapan erkek modeli)
en azından benim gidişatım bu yönde oldu.
yüksek ihtimalle aşçıdır.
her evde olması gereken erkektir.
(bkz: tadından yenmez)
genel olarak bu tip insanların akıllarına getirildiğinde şöyle bir şey ortaya çıkar

http://www.itusozluk.com/...mekteyiz+erkan+ser%C3%A7e

oysa genelde erkeklerin yemek yaptığı alanlar restoranlardır. zira buraların temposu yüksektir ve öyle kadınların yaptıkları gibi yemeği koydum 2 saat sonra hazır gibi değildir. sürekli başlarındadırlar ve yenisini yaparlar. bu tempoyu kadınlar çoğu zaman kaldıramazlar ve yemekte asıl olarak ustalaşan erkeklerdir.
misal:
http://img1.loadtr.com/b-...a_kokere%C3%A7%C3%A7i.jpg

hadi itiraf edeyim bir dönem aşçı olma gibi bi hayalim vardı. yarı profesyonel olarak sürdürüyorum.
tamam tamam amatör sayılır.
bir zamanlar tanıdığım erkek.
yemek sonunda bulaşıkları da hallediyorsa eşinin evde olmadığı kesindir.

- necati akşam yemeklerini napıyon olum seninki iş seyahatindeymiş yine

+ ben hallediyorum abi baya güzel oluyor

- olm bize gelsene akşamları yemeğini yer dönersin evine

+ sağol kanka ben yapıyorum yemeklerimi evde hatta sen gel bana bazı akşamlar

- olur mu olm necla keser beni o kadar yemek hazırlayıp bi de sana gittiğimi duyarsa yemek için

+ aman be abi teslimiyetçi olma böyle bi gün de sen gir mutfağa

- yok olm yok bi gün girdim harp çıkıyordu evde

+ neden ?

- nedeni var mı lan iki yumurta kırcaz diye batırmadığımız yer kalmadı hem yemek de olmadı
benim elime yakışmıyor olm hem

+ bu birazda kazmalığından olmasın abi ?

- geber olm geber git ne halin varsa gör !!!

+ amma kızdın haa ..

özetle yemek işi yetenek işidir.
(bkz: dizzydewiL)
--spoiler--
4 kişilik öğrenci evinin tüm yemeklerini ben yapıyorum la. Adamlar burda yaptığım sarmayı memleketlerine götürüyor. Analarıyla babalarıyla yiyorlar. Zirve olursa yaparık size de bişeyler.
--spoiler--
yemek yapmaya kabiliyeti olan, aşık olunası erkeklerdir. hele bir de çayı falan da demliyorsa, yemek yapmaya yeteneği olmayan bazı zavallı dişiler için bulunmaz nimettirler. *
on numara 5 yıldız erkek tipidir.zira kızlar da yemek yapan erkeğe bayılırlar. aynı zamanda herhangi bir ayrılık kavga vs. durumlarında kendin pişir kendin ye olayına rahatlıkla girilebilir.
kefiy adamı modelidir.Kıvam tuturma konusunda uzamn bir modeldir.
oha hem yemek yapıyor hem de modellik! denilesi**.
değeri bilinmeyecek olan erkektir.*
(bkz: ibne)
öğrenciyken öğrenmiştir.