bugün

Çok güzel olmasını beklemiyorum ama çok uğraştırmayan bir ev. Tabii ki denize bakan full cam. Küçük bir bahçe ve kamelya (misafirlerim için keyif yapabileceğim tarzda). hayvanlarım, basketbol potası ve şarap yapabileceğim kadar üzüm bağı.
iki katlı ahşap bir ev. evin bir cephesi çam ormanlarına, bir cephesi göle bakmalı. hava genelde yağmurlu olmalı yaşadığım yerde. ve şöminenin karşısında uyumalıyım.
(img:#1456484)
Büyükada. Hiç düşünmedim ve uzatmadım.net.
Latin ülkelerinden biri hangisi olursa olsun fark etmez.
ismi farkeder mi? şehire (alışveriş açısından) gürültünün ulaşamayacağı kadar yakın bir ormanda kulübem olsun, şöminem olsun. geyik avına falan çıkayım, çömlekte et pişireyim. emekli asker hesabı.
(bkz: türkiye)
memleketim gibi yaşanılacak yer mi var.
ayrık vadi veya shire. Ne zaman şu iki yeri görsem filmde orada olmak istiyorum. bilbo bagginsin doğum gününde olmak istiyorum. Garip his yani.
Kocaeli'dir. Bir gün bu amk Ankara'sından kurtulabilmek dileğiyle...
Hiçkimsenin yaşamak istemediği yerde herkesle yaşanılan yer aslında yaşamak istediğimiz yerdir.
amerikanın sessiz kasabalarında müstakil bahçeli bir ev.tek başına ,sınırsız barbekü ve bira
Yaşamak zorunda olunmayan yerdir.
Onun yanı.
istanbul.
Yobaz ve cahil takımının olmadığı herhangi bir yer.
hayatı heba etmeyecek bir yer. doğaya dönme vaktidir.
emekli olduktan sonra ki zor o iş emeklilik hatunla birlikte kübaya yerleşmek.

hem ucuz hemde devlet fikirleri ile çok bi sıkıntımın olmadığı olsa da anlaşabileceğim ortak yolu bulabileceğim ülke.

(bkz: küba)

detaylı bilgiyi dalgamaya yazar arkadaşımız vermiştir. entry numarası aşşağıdadır efenim. okuyunuz.

(bkz: dalgamaya)

(bkz: #30928756)

bekle bizi küba geliyoruz. *
Aslında Herkseten uzak, bir dağ evinde yaşamak isterim..
Kendi kendime yaşayabileceğim ,
doğa ile iç içe olabileceğim küçük bir dağ evi..
Tabi zaman zaman,

hayatımın çoğunu ise sevdiklerimin yanında olarak geçirmek isterim..
Neresi olursa olsun..
kimsenin tanınmadığı ve kendini tanımaya imkan bulabileceğin doğayla ve kendinle barışabileceğin, gereksiz koşturmacadan, tartışmadan uzak olan yerdir.
Hiç kötülüğün olmadığı hep iyi insanların olduğu yemyeşil ormanı ve masmavi denizi olan sakin huzurlu bir yerde yaşamak isterdim. Tabi böyle bişey mümkün değil ama hayal işte.
Varşova.
Avustralya.
insanların olmadığı her yerde yaşarım.
kimsenin kimseye şunu yap, bunu böyle yap demediği, karışmadığı, nüfusu çok kalabalık olmayan herhangi bir yer olabilir.
italya, bologna, o'dzano del emilia. Mümkünse ekip dikecek kadar bahçem olsun yeter *