bugün

yaşadığı yerden memnun olmayan ve bu şikayetini "burada yaşamak istiyorum ulen" diye klavyeye haykırmak isteyen insanların haykıracakları mekan. her yer olabilir. örnek verecek olursak "sidney" uygundur.
(bkz: izmir)**
cennet olabilir.
tam da bulunduğum yer.

şunu bilmek gerekir ki; nerede yaşarsanız yaşayın, mutlu veya mutsuz olacak sizlersiniz. mutluluk da mutsuzluk da dış etmenlere bağlı olgular değillerdir.

herşey burada. tam burada.

iyi olun, anlayışlı olun, girişken olun, sevecen olun.

yaşayın ulan işte, yaşayın.

ve yaşatın.
Tereddütsüz izmir. Hele bir de Karşıyaka'ysa dadından yinmez valla.
içimden hiç geçiyor. Yinede bir okyanus kasabası fena olmazdı. Evet.
norveç . (bkz: kuzey ışıkları).
(bkz: Stockholm)

görsel
insanların yaşadığı çevreden farklı bir çevrede yaşama isteğini belirten cümle.
Köyceğiz.
görsel
(bkz: istanbul)
Norway.
sahile karşı soğuk sık sık kar yağan arkada dağların gözüktüğü bi yer. isveç olabilir
Istanbul istanbul istanbul. Asigim o sehre ben ahh ahhh.
Eskişehirdir. istanbul idi önceleri. Şöyle bir trajik olay vardı. Çevremdeki herkes gidiyordu oraya, bir tek ben gidemiyordum. Şimdi Eskişehiri istiyorum. Yeni tanıştığım arkadaşım üni kazandı oraya yerleşecek. işe bakar mısın. Her neyse, Eskişehirden önce bir kaç sene istanbulda yaşamak istiyorum. Ardından Eskişehire gitmek istiyorum. Dertlendim yahu.
Prag veya Norveç. Kanada da olabilir.
(bkz: bursa)
adana. ben de adana çocuğu olup oranın şivesiyle istanbulda adanalıyım raconu kesmek isterdim. hani balkondan kavgaya atlamak falan.
Batı karadeniz.
Florida olabilir.
Yada iskoçya
Huzurun olduğu bi yer

yok öyle bir yer.

(bkz: demetevgar)
Paranın, politikanın, eşitsizliğin ve ön yargının olmadığı düşünülen, herkesin mutlu ve tok yaşadığı, "imkansız hayaller ülkesi".
benden, 'kendimden', uzak herhangi bir yer.
brugge Bey.
Sesiz sakin yeşili bol olan sahili olan ufak bir yer mesela.