bugün

Adamın dibidir.
Serin hatta soğuk olduğu için sevilir tabi. melankolik olabilir belki evet ama daha sakin huzuru arayan kafa dinlemek isteyen insandır. ya da sadece basit bir tumblr boy/girl de olabilir.
Kahve ve sigara eşliğinde bir de şiir kitabı olursa vazgeçilmezdir.
Seversin anlarım, bi de bunu üstüne basa basa belirten tipler var. Tamam marjinalsin, birtanesin, özelsin ama artık n'olur şu havaya bakınca içinin açıldığını falan söylemekten vazgeç.
gök gürlemediği sürece dünyanın en huzurlu zamanları olsa gerek.

gök gürlediğinde "ama siz mızıkçılık yapıyorsunuz ya ben oynamıycam!" diyip sallana sallana kaçmak istiyorum.
Sorgulanmamalı. Herkesin hissettiği şey farklı çünkü. Ben kendimi kapalı havada mutlu hissediyorum.
bendeniz. efes en güzel bu havalarda içiliyor çünkü.
pastörsüz efes içmesi en çok bu havalarda güzel çünküm.
Yağmur yağmaya başladığında hemen oturacaksın bir banka, böyle yağmur hafif hafif yağıyor, böyle gökyüzü kapalı çok hüzünlü bir ortam var, sonra yalnız başına o, oturdurduğun bankta sigaranı yakacaksın yavaş yavaş tadını çıkara çıkara içeceksin, kulaklığını takıp, hüzünlü bir piyano keman resitali açacaksın, işte tam böyle bir ortamda kafandan hüzünlü şeyler geçireceksin. Böyle bir ortamı sevmemek elde değil bence ve herkes denemelidir.
yazın nimetlerinden faydalanamayan fakir insandır.
Bu havada yapacagımız. Tek şey sıcak bir kahve ve fransız kafka okumaktır.
cam kenarına oturup efes içme havası. benim de favorimdir.
piskolojisi dağınık insandır. baskılı bir havanın nesi sevilir?
(bkz: brit)
benimdir. isterseniz tembel diyebilirsiniz ama insanın ruhunu dinlendirmeye birebir havadır. kapalı ve yağmurlu ama dondurucu soğuk değil hafif soğuk havaları severim. moralim bozuk bile olsa severim. o nalet olası nem yüzünden sıcak havalarda dinlenmeye çalışmak bile yoruyor insanı.
Kapalı havalarda tam olarak kendi ruhundan bir iz bulan insandır.
Kapalı havalarda kimse birbirine dikkat etmez, herkes kriz ortamında olduğu için de söz konusu kişi rahat rahat gezip tozar, eğlenir.
ben ben ben hep ben.

yağmur ve karanlık insanları daha net görmemi engelliyor.
Çevremdeki insanlar benim karamsar ve sıkıcı biri olduğumu söylüyor sırf bu havaları sevdiğim bu havalarda mutlu olduğum için. Şu güzelliğe bakarmısın
Oysa ben geleceğe umutla bakan dünyayı gezmek isteyen müzik dinlemeyi, yapmayı seven içi kapalı havalarda kıpır kıpır olan biriyim.
Ama tabi çevre çok önemli iyi ki siz varsınız iyi ki uludağ sözlük var.
görsel
Benimdir.
Yağmur yağdığında geçiceksin brandalı bir kafeye dışarda oturup kahve sigara içeceksin muhteşem.
bir rizeli olarak bu havalarda kendimi bulduğumdan ötürü benim. üstelik azıcık güneş görünce sokaklara, parklara dökülen çılgın istanbul kalabalığını gördükçe daha da bir sevdim.
toptur.
hafta sonu olacak o tam mayışmalık hava durumu. celta vigo-osasuna emsali saat 13:30 maçıyla bir başlayacaksın izlemeye, bundesliga, premier league, serie a, spor toto süper lig... ne kadar maç varsa izleyeceksin. elinde de iddaa kuponu. ohh mis.
Normalde içe dönük bir insan olmama rağmen ben değilimdir. Nefret ederim hatta, içim sıkılır.
ben severim, yağmur olmasada olur fakat kapalı havaları seviyorum. ta ki yağmurlu bir havada dışarıda şemsiyesiz yürüyene kadar.
en sevdiğim hava tipi en azından sokaklar boş yağmur varsa çevre temiz ve toprak kokusu gibi detaylarla daha da güzeldir.