bugün

bi telefonum bazen takılıp üst üste fotoğraflar çekiyordu. böyle çekilenleri silerken bi gün bi fotoğrafın kenarında beyaz, dalga gibi bi figür çıkmıştı hani ışıkolsa, bir saniye önce ve sonrası fotoğraflarda hiç bi şey yok.

tavanda ne güzel süzülmüş kespırım <3
(bkz: derdini sikeyim butonu)
epey sene evvel arkadaşla 100 m bi tekir ağı almıştık.
bi de küçük kayık.
uygun gördüğümüz yerlerde atıyoruz falan. arkadaş 100 m ağa bir tane balık takılmıyor.
neyse bigün arkadaş dedi ki "lan bi hoca varmış. o bi kurşun plakaya bişeyler yazıyormuş o zaman balık geliyormuş"
ben böyle konulara pek inanmadığımdan de get lan falan dedim.
neyse bu arkadaş gitmiş o adama, adam yazmış, kurşun plakaya bişeyler. geldi taktı ağın kenarına.
neyse çıktık balığa. lan yeminle ağ doldu. temizlemeye yetişemedik.
ve bu her çıktığımızda devam etti.

neyin nesidir. hala anlamış değilim.
Dışarı çıktım.
bunca yıldır mezara mı işemedim? dağ başında yalnız kamp mı yapmadım? tek başıma tekneyle denize mi açılmadım? mağaralara mı girmedim? böyle bir şey görmedim duymadım. yok öyle bir şey. doğa üstü diye bir şey yok. aksi iddia dahi edilemez. boş saçma salak şeylere inanmayı bırakın artık, 2 dk. akıllı olun.
Bir sabah uyandığım'da Eminem albümlerimin yarısını bulamadım. Korkudan kalp krizi geçirecektim ulan ! Meğer 3 yaşındaki yeğenim onları almış ve dış kabını ısırıyordu. Görünce baya güldüm zaten. Lan bundan daha paranormal olay ne olabilir ki ? Tek dişli bir canavar en sevdiğiniz sanatçının albümlerini almış ve ısırıyor !
Para yok. Normal olmak ta bize düşmemiş.
gecen gün içinde sim kart, hat olmayan telefonumun özel numaradan arama gelmesi.

not: telefon sadece alarm olarak kullanılıyor eski nokia 3310
Çöpe attığım kalemi kalemlikte görmüş olmam. Sonra yeniden çöpe atıp yeniden kalemlikte görmüş olmam.

Neyse ki annem fazla dayanamadı da “bu kalem yazıyor neden atıp duruyorsun” dedi aklımı kaybetmekten son an da kurtuldum.

Birtakım olaylar.
(bkz: hayatım)
Üstteki entry bana bir şey hatırlattı. Bir akrabamızın evi de taşlanmıştı . Evin çatısında siyah renkli minik minik bir sürü taş bulmuşlardı. Cinler taşladı demiş cami hocası da. Bunun gerçeklik payını bilemem yalnız çok ilginçti. Taşın atılacağı bir yakin bina vs. Yoktu. Illa sokaktan olması lazımdı.

Bende çok paranormal olay yaşardım ama 10 yildir falan halen her şeyi rüyamda görmekten baska bir şey yaşamıyorum.

Ne yaşardım mesela sigaraya ilk başladığım zamanlarda evdekilere yakalanmaktan ödüm kopardı. Muhtemelen beni mahvederlerdi diye. Sigara içerken işte güç bela merdivenden ses duyardım ve kapı açılma sesi de duyardım. Sonra panikle sigarayı söndürürdüm.
30 saniye geçmeden merdivenden ses duyardım ve dış kapi açılırdı annem ya da babam gelirdi. Beni koruyan iyi bir şey olsa yakalanmamı isterdi zaten.
benim bundan yıllar önce bilgisayarım bozuldu...açmak için düğmeye bastım, garip garip yazılar çıkardı. kapattım açtım, kapattım açtım...aynı şey...evdeki en değerli şeylerden biriydi o komputer, o zamanlar evliydim - bu olay bundan 5 yıl önce falan oldu- o zamanki karımla konuyu masaya yatırdık, ve bilgisayar uzmanlarına götürmeye karar verdik, ve götürdük, hepsi diyolardı ki, bugün bırakın, yarın size söyleriz, yarın gidiyoduk, hepsi bize " bu çöp olmuş, yapcak bişey yok, yeni bilgisayar alın, bundan bi halt olmaz"...o bilgisayar seviyesinde olanlar oldukça fiyatlıydı, ama herkes öyle dediği için, biz de komputer manyağı olmadığımız için, almaya karar verdik. arada yapacak işlerimizi ya cep telefonundan ya da arkadaşların aletlerinden idare ediyorduk.

bi sabah bankandan para çektim, gidip yeni bilgisayar alıcam- hadi bi kere daha deniyim, dedim- o an eski karım evde yok, bağlantılarii gayet normal yaptım, düğmeye bastım..bu sefer gayet normal çalıştı !!

öyle ki bu entryi bile hala o bilgisayardan giriyorum. bugüne kadar komputere o zaman ne olduğunu kimse açıklayamadı. bu bilgisayarı- o sabah çalışmasaydı , herkesin dediği gibi- çöpe atacaktık...

bu bende halen daha bir muammadır.
işten ayrıldım. 750 lira ceza yedim. bunlar hep para normal.
Buralar hep flash tv olmuş..

Kandırıyorlar sizi...
Kesin yaşanmıştır.
aşık oldum.
Bu sabah erken kalktım amk.

Yazarların başından geçen değişik olaylardır.
Öncelikle trollük olsun diye yazmadığımı belirteyim. Hatta sözlükte bu tür yazıları görünce hafif bir tırsmayla birlikte yok canım uydurmadır derdim.

En son böyle bir olay olduğunda 14 yaşındaydım(şu an 23) ama gördüğüm bir şey yoktu sadece sesler falan... Korkudan gözlerimi kapatmıştım, neyse detaya girmek istemiyorum.

Bu sabah da benzer bir şey yaşadım da "kesin psikolojiktir" demenize ihtiyacım olduğu için yazacağım.

Normal bir rüya görüyordum ki birden uyandım ve yatağımın yanında yetişkin bir insan boyunda hareketsiz bir karaltı gördüm ani bir refleks ile diğer tarafa dönüp battaniyeyi bir şey göremeyeceğim şekilde gözümün önüne çektim amk. Yazınca ne kadar da komik hale düştüğümü anladım. Yatakta benden kaynaklanmayan bir hareketlenme yaşandıktan 3-4 dakika sonra "eeehh ne olacaksa olsun amk" deyip bir anda kafamı kaldırdım.
Tahmin edersiniz ki hiçbir şey yoktu.

Bu arada herhangi bir sure ve dua bilmediğimi de farkettim.
Psikolojik değildir, seni götürmeye gelmişler
Kısacası siki tuttun, bi gece ormanda açabilirsin gözlerini
Kimi vakit oytunkaran ve havaryu’larini sozlukte gormuyorum. Cok paranormal bir olay.
Hayatım çok güzel ilerliyor çok şükür. Bundan önceki yıllar düşünülünce gayet paranormal bence.
bir süredir adana'dayım.
Bir gün yatıyorum gene gece bir iki gibi aklıma önceden izlediğim cinli minli filmler geldi. Yorganı çekmişim kafama boğulacağım ama o kadar yani. Sonra dedim bari biraz gözlerimi açayım sağa sola bakayım Allah'ım yarabbim karşımda bir kız beni gözetliyor. Kalbim ağzımdan çıktı korkudan. Sonra silueti kayboldu kızın. Tövbe estağfurullah.
sayılırsa, zaman zaman kapalı odamda rüzgar hissetmem.
Astral seyahat yaptım. Anlatsam herkes hasiktir lan der o yüzden gerek yok bana kalsın.