bugün

çocuk yapmayı düşünmek ve bu yuzden de evlenmek için eş arama çalışmalarına girmiş olmam.kesinlikle dogru bi karar hatta geç bile kalınmış.

edit:sırf çocuk için eş aramıyorum bir aile kurmak için öncelikle eş ve daha sonra çocuk istiyorum.
Geçen sene bir hemcinsim seks teklif etmişti kabul etmemiştim.
Sanırım hiçbir karar..
ameliyatım için seçtiğim hastane.
Hayallerimi takip edip tıp okumak.
Son senenin ikinci döneminde alan değiştirmek. Geç kalmıştım ama olsun o 4 ay paşalar gibi çalıştım. Sayısaldan sınava girmeyen okuyom demesin lan o nasıl rezil bi şey öyle. Eşit ağırlık öyle mi halbuki yap matematiğini, ezberle edebiyatını yat. Mis.
Uykuya inat uyumaya karar vermektir. 6 gündür yapamadım. Uykuuuu! Sen mi büyüksün ben mi? Tabiki ben büyüğüm. Hem de bir numara. *
Hayatımdan fazla insan sayısını Çıkarıp tatmin eden insanlarla az öz muhabbet.
hayatımdan yavaş yavaş bazı insanları çıkarmaya başlamam.
(bkz: nerde çokluk orda bokluk) * * *
abur cubur yemeyerek güzel bi yemeği hakettim.
lustral kullanmak
kedi beslemek
ev arkadaşımdan ayrılmak, tek başına yaşamak..
içime atmamaya karar verdim. artık kim neyi hakediyorsa söyleyeceğim. kusura bakma hayat, ben üzüleceğime onlar üzülsün. not: sen hariç, çünkü sana kıyamam.*
Sağlık adına verilen herşeyin önünde saygıyla eğilmek Sağlık adına takıntılı olmak hoş.
Her anı, ne yapmam gerektiğini
düşünmekten vazgeçmek.
ilişkimi bitirmek.
iş değiştirmek.
bisiklet almak.
tiyatroya başlamak.
ev almak. hayatta aldığım herşeyden kazık yemiş biri olarak söylüyorum bunu. ev aldım kar ettim lan.
öyle bir karar hiç olmamıştır. bakıyorum da bi insanın yaptığı her iş verdiği her karar mı yanlış olur arkadaş ?
ne yamuk yumuk bi insanmışım ama azimliyim.
nefes almamı engelleyen insanı tek kalemde silmek.
Eski sevgiliyi (hakkaten) eskimişler sınıfına koymak.
Abur cubur yemeyi birakmak.
yavaş giderek, baştan reddedilme cezası yememek.
ankara'ya yerleşmek.
az konuşmak.
daha fazla sosyal olmak.
herşeyi anlatmamak.
edilen kahvaltinin ustune soguk bir su icmek.
zamanın göstereceği kararlardır.
Düşündükce insanı mutlu eden karardır.
Benim icin kesinlikle ve kesinlikle üniversiteyi 2.ögretim olarak tercih etmekti.