bugün

entry'ler (540)

fakat yerine ama koyarim

tarafımdan "fakat amına koyarım" diye okunup, gece gece güldürmüştür.

bakın bakın ne anlatıcam

valla ben cidden bişiy anlatıcam bakın bi:

şimdi ben ex.imden ayrıldığımda baya bi yazı yazmıştım. nefretimi kırgınlığımı vs. yazmak rahatlamak için.

ayrıldıktan 4-5 ay sonra ex.in yeni sevgilisinin bana sataşmalı şeyler yazdığını görüp ben de buna ithafen birşeyler yazmıştım. sonra kız üşenmemiş bana bol zırvalamalı mail atmıştı. ben de cevap atmayıp olayın kapanmasını beklemiştim.

sonraları bana dediklerini düşünüp sonra da siklememeye karar verdim. taa ki geçtiğimiz güne kadar.-ki bilmiyorum bunları o mu yapıyor? yoksa ex.in yakın arkadaşı olan kıvırcık mı? yoksa başka, bambaşka biri mi?

her o kimse- işte o biri üşenmemiş fake hesap açıp eski nefret/hüzün/özlem karışımı saçma yazılarımı şu an sevgilime ısrarla yolluyor.

dedim belli ki birileri birşeylerden oldukça rahatsız olmuş. fakat fake hesaplarını tüm sosyal medyaya yayıp bizi her yerden taciz etmesi, 500 üstündeki tüm entrylerimi ve 5000 üstü tweetlerimi üşenmeden tek tek okuması.. ve bunları sevdiceğime atıp huzursuzluk çıkarmaya çalışması..

şuraya bi psikiyatri konsultasyon notu bırakıyorum bi zahmet alıversin kendisi;

(#)psikiyatri notu(#)
kimliği belirsiz, yaşı bilinmeyen hasta, ciddi obsesif kompulsif bozukluk ve akut psikoz şikayeti ile acil servise getirildi.
ciddi mental retardasyon + akut psikoz + okb +şizoid bozukluk ön tanısıyla tarafımızca değerlendirildi.
-öneriler-
1-yatış endikasyonu mevcuttur. fakat bu dünyada yeri olmadığından yatacak yeri yoktur.
2-tedavi uygun görülmedi, EKT overdoz önerildi.
3-konsultasyonu okuyup susması önerisiyle; tarafımızca bol nasihat ve küfürle evine yollanmıştır.

gece gece camda beliren gölge

kedidir kedi.

üniversitenin ilk günü

sol framede görünce hatırladığım gün- ki 7 yıl olmuş bile..

inanılmaz güzel kızlar görmüştüm, çok farklı isimler, değişik hisler, yabancı insanlar, güvensiz yüzler ve daha niceleri...

6 sene sonra son sınıftayken de şunu dedim 'son sınıf olmak neden bu kadar uzun sürdü amk!'.

yani : yıllar sonra hatırlayıp da özlemeyeceğiniz gündür.

yoğurt

kabızlığa çare. aslında her şeye çare.

sözlük yazarlarının itirafları

çok değişik hisler içerisindeyim, nickimi değiştirecek kadar usandım geçmişimden.

'biri'nin de dediği gibi: keşke silebilsek tüm geçmişi ve cookie'leri..

oblivion

aklına astor piazzola gelen yazarlarla evlenilmesi gerekir. yanlız ölmeyi haketmeyecek kadar klasikçidirler. öperler.

neşet ertaş

küçükken reşat netaş diye okurdum. disleksi mi var bende bilemedim

okudukça cahil olduğunun farkına varmak

tıp fakültesine girenler için versiyonu:
1.sınıfta prof dr.
4.sınıfta uzman
5.de doktor
6.da hemşire
mezun= neyim amk ben

(1-4 arası aynı zaten krallar gibi geziyon ortalıkta)

sözlük yazarlarının favori eşyaları

çellom.

facebooktaki anayasal haklarım şöyle böyle statusu

bugün herkes şunu paylaşıyor:

Facebook hesabımdaki tüm demokratik protesto,bilgi, haber, yorum ve kaynağı gösterilen sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının; MADDE 25: Düşünce ve Kanaat Hürriyeti; MADDE 26: Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti" kapsamında tarafımdan yapılmıştır. Demokratik düşünce ve kanaatlerimin engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle "hakkımda olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi", TC Anayasası, AiHM ve insan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarım saklı kalmak üzere, peşinen reddederim.
Demokrasi dışı hiç bir eylemde bulunmam ama demokratik haklarıma müdahale edilmesini de asla kabul etmem.
Kamuoyuna duyurulur
(DiKKAT!!! PAYLAŞMAYIN;KOPYALAYIP YAPIŞTIRIN)

ciddi anlamda saçma olduğunu düşünerekten, milletimizin facebookta yazan her şeye ne kadar kolay inandığını görerekten bir kez daha üzüldüm ülkeme

böyle mi olacaktı

desperate housewifes bu diziden mi esinlendi acaba diye düşünmüş idim bir zamanlar.

diş ağrıdığında yapılması gerekenler

ağrı kesici içmeli, ertesi günkü en yakın dişçiler google map ten araştırıp, telefonları kaydedilmelidir..

veyahut cast away filmindeki tom hanks stiliyle buz kayağı pateni ile dişin hakkından gelinebilir

uçak tuvaletinde sıçılan bok ne olur

meteor sanılıyor genelde.

şişman kızlardan hoşlanmak

yani şişman değil de böyle hafif balıket gibi, bembeyaz, dolgun göğüslü..
güzel kalçalı filan...

sevmeyen ölsün lan

asla sahip olunmaması gereken şeyler

kendini beğenmişlik.

sözlük yazarlarının garip takıntıları

banyo yapmadan uyuyamam.

asla kaybedilmemesi gereken şeyler

evli bir erkek isen alyansını kaybetmicen, evdeki seni yaşatmaz.

yazarlar 6 yaşında olsa yapacakları itiraflar

saklambaç oynarken nerde olduğumu ne oynadığımı unutup parka gitmişim, annem ölmüş korkudan.
bu aralar çok unutkanım, yaşlandım be sözlük..

ömer günüvar

tıp fakültesi 3. sınıfta bırakıp, yönetmenliğe soyunmuş, ödüllü bir de filmi olan, sınıf arkadaşım olmasından gurur duyduğum insan. çok muhabbetim yok, lakin olsaydı iyi olurdu dediğim insanlardandır kendisi.

filmini izleyemedim fakat fragmanı kalp kıran cinsten:
http://www.bagimsizsinema...mde/#sthash.9jiSNNPM.dpbs

ayrıntısı: http://www.kameraarkasi.o...etmenler/omergunuvar.html