bugün

yazarların aldıkları ve pişmanlık duymadıkları kararlardır. kendi adıma, iyi ki ulusözlükte yazar oldum da , seninle tanışma fırsatı yakaladım. bir de, doğru meslek ve şehir seçmişim ki huzurum yerinde. ulan aferin bana*
yazarların verdiği mantıklı kararlardır. ben hatırlamıyorum. yok heralde.
23 tl ye her yöne 500 dk 1 gb internet ve 1000 smsle aveaya geçmem oldu. Turkcell sen nesin yaa aynı konuşma aynı internet 3 te bir fiyatına.
sayısalken eczacılık yazmışken bir gecede hepsini silip hukuk yapmaktır. bir yıl da mezun olarak eşit agırlıktan hazırlanmaktır. Hayatımda aldığım en doğru kararla hem hayatımın en güzel günlerini yaşadım hemde istediğim bölümde okuyorum. Mutluyuz vesselam.
EVLENMEK OLUR UMARIM.
son iki ay kala ev arkadaşımla kavga edip yurda dönmek. başta en aptalca şey gibi gelmişti fakat şu yurttaki rahatı hatırlayınca iyi ki beyin ishali olmuşsun eski ev arkadaşım diyorum.
eğer sonuç olarak başarı ve zafer varsa hatta mutluluk varsa keder yok ise, hakedilen bir eylem ve sonucu var ise, her şey olumlu ise, en doğru kararlardır. kişiye yaşama sevinci katan kararlardır.
yıllardır ertelediğim askerliğe mayısta başlama, artık doğru karar mı yanlış karar mı ilerleyen zamanlarda göreceğiz.
(bkz: gitmek)
Unutmak geçmişi onu.
21 yaşındayken müdürümün geleceğim için benim adıma karar verip benim planlarımı hiçe sayarak alanımı değiştirme kararı vermesi benimde bunu kesin bir dille ret etmem ve neticesinde istifa edip kendi planlarım doğrultusunda hareket etmem. sonuç mu? onlar o işle hala boğuşurken ben planım doğrultusunda kariyer basamaklarını hızla tırmanıyorum.
verdikleri en yanlış karar da en doğrusu olabilir ki zaman en geniş penceredir.
okuduğum bölümü seçmem.
hakikaten lan hepsi mi yanlıştı amk hayıflanmalarına yol açar.
en son birlikteliğimin ayrılık kararıdır.
acıydı, zordu ama doğruydu.
kopek gibi sadik ve karsiliksiz sevmeyi birakmak.
paranoyaklık tarzında olmadan kimseye güvenmemek.
gereksiz insanları hayatımdan çıkarmak.
karar vermemektir.
Blackberry'e gecıs yapıp BIS paketı almak *
Geçse de gençlik çağım. Boş kalsa da kucağım. Sözümü tutacağım. Adını anmayacağım.
bütün vermiş olduğu kararların yanlış olduğu gerçeğini kabul etme kararı almak.
vazgecmektir.
Madem karsilikli degil uzatmanin manasi yoktur tek basina tavla oynayamazsin ya o sekil.
onun bunun gazına gelip tıp yazmamak. kandan korkuyorum ben ne yapardım.
Muzige baslamamdir.