bugün

keşke sevdiğim benide sevse.
yalnızlık. şu aralar yalnızlık.
Alkol sorunum basini aldi gidiyor.
Hayatım boyunca kolay kolay coğu insanın kaldıramayacağı sıkıntıları atlattım ama, denizi geçip derede boğuluyorum. Sabah saatlerinden bu yana öyle bir baş ağrısı çektim ki allah düşmanıma vermesin. Ne pis bişeymiş arkadaş. Doktor bu ağrılara hazır ol dediydi ama bu kadarını beklemiyordum hakkaten.
Sıkıntı büyük.
motorola atrix in dokunmatiğini bozdum aferin bana yaramaz çocuk.
sigaram bitti.
31den ciğerim soldu.
herkes catir catir tatil fotografi paylasiyor ve ben hepsinden nefret ediyorum. hasetimden catliyorum. gerci ben de olsam daha beterini yapardim.
(bkz: paranız mı yok tatile mi çıkamıyorsunuz bize ne ak)
laptop monitorünün altında kırmızı yeşil ince yatay çizgiler oluşmaya başladı beyler. yanıp sönüyorlar. çok feci yarraklara geldim herhalde. bilen biri yok mu lan?
Şimdi ne olacak bilmiyorum ve olmasını planladığım olmazsa ne olur onu da bilmiyorum, çok can sıkıcıyım.
Kesinlikle Kararsızlık ve parasızlıktır.
sıkıntı kelimesinin kendisi bana sıkıntı veriyor. içimden bi kaç kez tekrarlamam yeterli sıkıntı için. bu kelimeyi unutmak istiyorum. deneyin ve farkına varın.
Bazen çok fazla kuruyorum sözlük. Birde uykum çok hafif. Birde öfke kontrolünü sağlayamıyorum dönem dönem. Bazense fazla incinmiş modda oluyorum.
arkadaşlarımın bana sürekli "hayırsız" demesi. ayda yılda bir yazıp "unutulduk,çok hayırsızsın" gibi bir ton zırvalık yazan insanlardan artık sı-kıl-dım! evet hayırsızım, evet yazmıyorum, evet umursamazım. beni bu kadar eleştireceklerine bir de kendilerine baksalar keşke. yıllardır mesajlaşmaktan hoşlanmıyorum diye diye dilimde tüy bitti. sıkılıyorum istemiyorum. aradın da açmadık mı sanki? tamam hep sen arıyor olabilirsin. sen de arama ne yapayım yani?
işemem gerek.
bu havada hasta oldum, deniz kestanesine bastım, yarın istanbul'u yine bırakıp gideceğim çok üzgünüm.
tabletin şarjı bitmesine az kalması.
hayat denen yarışta son sıralarda yer almak.
aracımın segman, motor kafası ve piston parçalarını ivedilikle değiştirmem lazım.
tabi öncelikle parçaları sipariş etmem gerekiyor.
pazartesi sipariş etsem ortalama yirmi gün beklemem gerekiyor.
hayırlısı.
şuanda kalçamda tatlı bir kaşıntı var, sanırım sinek ısırdı.
insanların gerçeği görememesidir. herşeyin ayan beyan ortada olmasına rağmen körü körüne bağlanıp, ahirette sayısını bilmediğim kadar inananın vebaline girip Allah muhafaza müflis duruma düşüp cehenneme gitmesini sıkıntı yapıyorum.
"tek derdim bu olsun" dediğim hiçbi durumda tek derdim o olmuyor.
Herkesin sıkıntısına kimse karışamazdir.
Uykusuzlukdur. Gecenin kasvetinden mi ? Yoksa bilmediğim bir nedenden midir ?bilinmez ama kaç gündür gece 4 ten önce uyuyamıyorum. Sabah 8de de ayaktayım ona rağmen ertesi gün yine uykusuzum gece 4 e kadar . Var mı ki bir hal çaresi bilmiyorum.