bugün

entry'ler (345)

başak erkeği nasıl tavlanır

bulaşıklarını yıkayın.

kızlardan kızlara tavsiyeler

asla bir erkeğe güvenme

biten günü 3 kelimeyle tanımlama

yıprandım duruldum anlamadın

gecenin şarkısı

Son feci bisiklet-bikinisinde astronomi.

tek cümlelik alternatif intihar mektupları

Ölsem intihar notu bırakmam ya intiharın eşiğine gelene kadar anlamamış bu insanlar beni bence sonra da anlamaz.

kısa boylu bayanlar

1.60 dan kısa bir kız gördüğüm zaman saçını okşayıp "hayat bilgisinde hangi konudasınız siz bakayım" diye sorarım.

sözlük yazarlarının ruh halleri

O kadar her şeyin üst üste geldiği bi dönemdeyim ki balkona çıkıp öyle kendimi aşağı bırakmak istiyorum.

unutulamayan eski sevgili anıları

Eski sevgili sayılır mı bilmem ama. Bi kere date çıkmak isteyen adam beni Starbucksa davet etmişti kendisi benden 10 dk önce gelip kahvesini almıştı

eski sevgilinin resmine bakıp ağlamak

Ulan fotoğrafına bakarken bile "istemiyorum!" Diye bağırıyor sanki.

sözlük yazarlarının itirafları

Vaktinde uyuma konuşalım diyen herkese bir miktar kızgınım.

üniversite anıları

Ben de muaf olduğum dersin kitabını alıp vizeye kadar aksatmadan dersi takip etmiştim. Sınavda imza kağıdında adımı bulamayınca yıkıldım.

sevmediği halde bir kızla sevişebilen erkek

yeni tanıştık ama senden çok hoşlandım (SEVGiLiMDEN YENi AYRILDIM) kolay kolay da birinden hoşlanmam (YARA BANDI LAZIMDI EN GÜZELi SENDiN).

eski sevgiliye not

Umarım yanında yatan yelloz gece kalktığında içmen için başucuna su koymuştur. Saat 3'ü geçerken benim aklımda yalnızca bu var.

bayram mesajı atan eski sevgili

Bahçeye bağladığınız kurbanlık dana kaçmış sanırım melis söyledi baban sinirlenmiş sen iyi misin yanlış anlama sadece danayı merak ettim ok?

yavaş konuşan insan

Yavas konusan insanlar bi sey anlatirken hayalimde suratini iki elimin arasina alip "hadi artik ne anlatiyosan bitir ve beni sal" diyorum.

keops piramidi

bi gun keops piramidini gormeye gidersem yanindan gecerken kesin kosesine serce parmagim carpar.

çabuk biten şeyler

en çabuk tükenenler:
-arkadaş ortamında kaliteli sigara
-güzel günler
-50 lira

sözlük yazarlarının merak ettiği şeyler

iki şeyi merak ediyorum;
1- sabah erken kalkıp işe gitmemiz gerektiğini ilk kim düşündü
2- onu niye dinlediler

illuminati

Ruhunu şeytana satınca illüminati oluyosun, evini arabanı satıp bank asyaya bağışlayınca hizmetinati.

yazarların sıkıntıları

"tek derdim bu olsun" dediğim hiçbi durumda tek derdim o olmuyor.