bugün

Çoğu sözlük yazarı çok gereksiz şeyler için gelmiş buraya.
linç almamak için bunu pek yazmaya gerek yok gibi.

Sözlük kızları fotoğrafları akarsa bakmak için.
Yarısı feyk olsa da.

Başlıklar bazen sarıyor ama önceki haftadan ve ondan önceki haftadan kendi yazdıklarıma bakıyorum sıkıldığım zaman o paylaştıkları daha iyidi diye.

Bazı başlıklar paylaşmaya bile değmez hatta sol frame getirmezdim bile.
Bir kere öyle bir hataya düştüm.
Sözlük üyeliğim yıllaaaar yıllar öncesinde başladı fakat ben, şimdi anlıyorum neden sözlükte vakit geçirdiğimi. Meğer anlam arıyormuşum. Bakılabilecek en iyi şey bir sözlük hal böyleyken. Ama bu uludağ sözlük mü olmalıydı? Orası tartışmaya açık. tartışmaya kapattığım bir şey var; özlemişim.

Tanımlamanın verdiği dayanılmaz hafiflik diye bir şey var, kimse inkar etmesin şimdi. Tanımlanamayan her şey bizi strese sokar. Bu, bencesi. Ama ya tanımlamaya yetmeyen şeyler varsa? Ya tanımlamanın yetmedeği şeyler varsa? Bu sefer bunların cevabını bulup kabullenmeye geldim. Bence hoş geldim.
bizce de hoş geldin.
Ağızlarınıza birer tane çarpmak.
takılıyoz işte. herşeyin bir amacı olmak zorunda mı.

görsel
ayrı fikirlerin, ayrı görüşlerin, ayrı yorumlamaların olduğu mecrada iki kelam bir şeyler yazarak süregelen ortamda sohbete nail olmak. takılıyoruz işte.
bulamadaklarını aramak.
amacı olmayan aptalı analiz etmek ve aptallılklarını belgelemek ve...
Önce şirin şirin başlayıp sonrasında taşkınlık çıkarmak.
iyi vakit geçirmek, eğlenmek, sohbet etmek.
gülmek.
ara sıra fotomu paylaşıp basurumdan dertlenmek.
iç sesimi burada özgür bırakmak. Koştursun..
ne yapak? tiktok a mı takılak?
Hiç…seviyorum burayı bir şeyler yazmak hoşuma gidiyor.
Etrafında kimseler onu anlamiyorsa ne yapsın yazar? Dağa, taşa mı anlatacak. Yazacak buraya rahatlayacak, biraz okuyup gülecek işte ne yapsin...başka amacı olanlar vardır onları bilmem.
ne amacı olabilir buradaki birinin. yazık gerçekten.
sosyal çevrede konuşulmayan şeyleri rahatça bu ortamda paylaşıp rahatlayabiliyoruz.
cok egleniyorum bissürü m*l var. ehe. sefiyom sizi.
mizahın dibine vurmak.
küresel ısınmayı engellemek, fok balıklarının neslinin tükenmesine çare bulmak...
insanları geliştirmek.
Sıkıldığım zaman kendime sol frame de başlık getirmek.
Dürüm dürmek.