bugün

Sözlükte neden kimse bana mesaj atmıyor. Sanki herkes özelden birbiriyle kaynaşıyor da ben böyle ortada kaldım gibi geliyor. Ama cool olmak adına bunları söyleyemiyorum.
in my dreams i can see you
i can tell you how i feel
in my dreams i can hold you
and it feels so real.
çok rüya görüyorum villalar felan 100 bin dolarlar falan filan yoksa zengin mi olacan mı sözlük ?
yoruluyorum sizi okurken.

neden bu kadar politik yaşıyorsunuz?
neden bu kadar öfkelisiniz?
neden bu kadar ötekileştirme peşindesiniz?
neden ölüm yok gibi davranıyorsunuz?
neden anlamaya çalışmıyorsunuz?

neden sevemiyorsunuz?
Ne mutluyum nede mutsuz araftayım.
Ne yaşanmış olursa olsun seni affetmek çok kolay, Gel.
tüm kanı bozukların canı cehenneme.
Hayatım nasıl bir kısır döngüye girdi artık aklım almıyor.Hiçbir şeyden zevk alamıyorum.Geleceğe yönelik hiçbir planım kalmadı.Sadece bütün gün sahilde oturup denizi seyretmek istiyorum.Bazen üstüme uçak düşsün istiyorum ya da meteor.

Insanların menfaatçiliğine, duygusuzluğuna, ihanetçiliğine, gerçekleri görmezden gelişlerine tahammül edemiyorum.

Bazen ölmek istiyorum ona da "yemiyor" açıkçası.

Elle tutulur hiçbir yanım yok.

Ölene kadar yapayalnız yaşamak istiyorum ama bu da korkutuyor.

Ama ne demişler, korkunun ecele faydası yok.
Nick-entry uyumu .
insanların—.
Melankolik herkesten uzak duruyorum. Melankolik insanlar diğer insanların enerjilerini dibe çekiyormuş gibi geliyor bana. Yoruyorlar insanı, hiç gerek yok. Hayatta ne çekersek çekelim pozitif olmak zorundayız. Yoksa bu hayatta başka türlü yol alamayız.
ben, seni kimseye benzetemedim.

bir benzerin olsa zaten, bu kadar sevemezdim...

ben seni kimsenin yerine de koymadım.

çünkü sen zaten en güzel yerdeydin...

ben seni seçmedim.

sen zaten benim kaderimdin...

şimdi sen yoksun, olmayacaksın, olmamalısın da.

çünkü sen herkese benzemeyi seçtin,

çünkü sen artık herkesle aynı yerdesin,

çünkü sen,

kaderine isyan ettin.

ve allah, yine gönlüne göre versin.
ayrılıkta sevdadandır.
görsel
Söylemek istiyorum ama yine söyleyemiyorum.
görsel .
görsel
Yol soracağımda bilen birine sormak istediğim için hep arada derede kalarak içime atıyorum bazen.
görsel
"öldüm amüniyim ya"

ulan istesem şöyle boktan günler geçiremezdim amına koyim ya.
bazı şeyleri yazmamak adına yazılmış başka bir şey olarak bu yazıda bir çöp benim çöpümçöplerimden bahsetmek zamanı çarçur etmenin bir başka yolu olsada kayda değer bir çöp üreticisi olarak anlatmak istediğim çöplerim varyeryüzüne yüzbinlerce izmarit attım binlerce sigara paketi belki biriktirsem bir ton külüm olurdu binlerce abur cubur paketi plastik poşetler su şişeleri kağıtlar cam şişeler otobüs biletlerim yemek artıklarım saçlarım tırnaklarım dondurma çubukları eski kıyafetler ayakkabılar telefonlar radyolar walkmanler mp3 çalarlar eski defterler kitaplar notlar açtığım kurşun kalem uçlarının artıkları silgi artıkları kaybettiğim için çöpleşen şeyler etiketler şampuan kutuları parfüm şişeleri içinde ne var diye merak edip kırıp baktığım yüzlerce oyuncağım futbolcu kartları bebek bezlerim ilaç kutularım attığım ev eşyaları kırdığım tabak çanak ne varsa hepsi çöp oldusahip olduğum her şeyi kullanıp çöpe dönüştüren pis pasaklı bir canlıyım ürettiğim pislikler tabiki bu saydıklarımdan kat kat fazla bunca şeyi çöp haline getiren ve doğayı kirleten bir canlı olmaktan öte ne yaptım ki bir ağaç dikmişliğim bir çiçek yetiştirmişliğim yok yıllardır çöp üretiyorum toprak benim artıklarımı sindirmekten yorulmadı mı halabu kadar çok çöp sahibi olmak bana kötü hissettiriyor bu şehrin her köşesi çöp kokuyor bu şehrin her yerinde çöpçüler sürekli çöp topluyor bu şehrin her yerinde çöp olmaya hazır bir sürü şey var bu kadar çok çöp ürettiğim için kendimden utanıyorum doğada çöp üreten tek canlı benim türüm olduğu için üzgünüm doğa beni çöplüklerden artıklarla beslenmekle cezalandırsa  bunu hakettiğime eminim çöpe giden binlerce patates cipsim ekmeklerim yeşil fasulyelerim oldu üzgünüm kendimi bir çöp gibi hissediyorum
(alıntı) .
Halim harap gibi.Psikolojik olarak.
Edebiyat hocama sesleniyorum.

" Emekli olunca maaşını fazla kesmiyorlarmis amk yaşlı başlı halinde öğretmenlik yapıyorsun geçen senden genç matematikçi emekli oldu utanmiyon mu hiç"
behzat ç'yi ve leyla ile mecnun'u bitirtenlerin taaaaaaaaa amınaaaaa koyayyyyııııım....
Anne babama bazı dini yargıların uydurma olduğunu söyleyemiyorum.