bugün

yazarların söylemek isteyip söyleyemedikleri şey

bazı şeyleri yazmamak adına yazılmış başka bir şey olarak bu yazıda bir çöp benim çöpümçöplerimden bahsetmek zamanı çarçur etmenin bir başka yolu olsada kayda değer bir çöp üreticisi olarak anlatmak istediğim çöplerim varyeryüzüne yüzbinlerce izmarit attım binlerce sigara paketi belki biriktirsem bir ton külüm olurdu binlerce abur cubur paketi plastik poşetler su şişeleri kağıtlar cam şişeler otobüs biletlerim yemek artıklarım saçlarım tırnaklarım dondurma çubukları eski kıyafetler ayakkabılar telefonlar radyolar walkmanler mp3 çalarlar eski defterler kitaplar notlar açtığım kurşun kalem uçlarının artıkları silgi artıkları kaybettiğim için çöpleşen şeyler etiketler şampuan kutuları parfüm şişeleri içinde ne var diye merak edip kırıp baktığım yüzlerce oyuncağım futbolcu kartları bebek bezlerim ilaç kutularım attığım ev eşyaları kırdığım tabak çanak ne varsa hepsi çöp oldusahip olduğum her şeyi kullanıp çöpe dönüştüren pis pasaklı bir canlıyım ürettiğim pislikler tabiki bu saydıklarımdan kat kat fazla bunca şeyi çöp haline getiren ve doğayı kirleten bir canlı olmaktan öte ne yaptım ki bir ağaç dikmişliğim bir çiçek yetiştirmişliğim yok yıllardır çöp üretiyorum toprak benim artıklarımı sindirmekten yorulmadı mı halabu kadar çok çöp sahibi olmak bana kötü hissettiriyor bu şehrin her köşesi çöp kokuyor bu şehrin her yerinde çöpçüler sürekli çöp topluyor bu şehrin her yerinde çöp olmaya hazır bir sürü şey var bu kadar çok çöp ürettiğim için kendimden utanıyorum doğada çöp üreten tek canlı benim türüm olduğu için üzgünüm doğa beni çöplüklerden artıklarla beslenmekle cezalandırsa  bunu hakettiğime eminim çöpe giden binlerce patates cipsim ekmeklerim yeşil fasulyelerim oldu üzgünüm kendimi bir çöp gibi hissediyorum
(alıntı) .