bugün

nerdesin be allahsız, bugün de tanışamadık.
beni anlamıyor ya ben ona yanıyorum.
beni hiç sevmeyecek, biliyorum bunu.
olursa ilk sana söylücem, söz.*
şuanda yatağımda olsan kolunda uyusam sevdiğim.
şu işlerin bitse, yanıma dönsen. bana kocaman bir sarılsan, seni bir koklasam. çok özledim çok...
hayır yani şu an boşu boşuna triplerdesin. aynı fikirdeydik hani? zaten çok özledim ki ben.
sevgilileri kendileri için o kadar özel,o kadar değerlidir ki,bu yüzden de kimseyle paylaşmak istemeyecekleri düşüncelerdir.
sabaha kadar ne oyunuymus o oynadigin acaba. beni mi kandiriyon la yoksa?
olsa düşünürdüm, gerçekten düşünürdüm. çok düşünürdüm, hep düşünürdüm. ama yok, düşünemiyorum.
uyansana aşkım.
sadece o yazarı ilgilendiren düşünce.

bana ne mk elaleminkinden?
Bi günde adam gibi kapatsaydin o telefonu.
Yarın işi gücü varmış Bayan Geniş Yürek'in.. Uyudu ve Almanya'da. Falkland Adaları'nda olsaydı ne fark ederdi ki, daha mı uzak olurdu?
benim açımdan "güzel günleri özlettirmek için mi aldattı acaba ?"dır
çok nasırlı şuanda, biraz nemlendiriciyle iş görür.
çoookkk özledim..
uzakta olmandan nefret etsemde, seni sevmek için hep burada olacağım. özlüyorum diyemesemde anlamanı bekliyorum. çok özlüyorum.
2 gecedir rüyanda beni aldatıyon hatta biri cem yılmazla-!- ne ayaksın lan. Artık komik değil miyim?!
rüyanda serra yılmazla sevişmen dileğiyle, hatta arka fonda ajadarın şarkısı çalarken sevişmen dileğiyle.
ergen başlığına bile entry girdim ya bu sinirle.
Uzun yazılarda yazsam soylemek ıstedıgım asıl sey senı sevıyorum,neden,
Evleneceğim kadındır, çok şanslıdır ki benim gibi birini bulmuştur aksine ben o'nu buldum ama neyse...
şu sevgili konusunu kapatsak? hayır, kanıma dokunuyor. zaten yeni ayrılmışız dramaya bağlama beni sayın yazar. *
Çok tatlı birşey çok sevi.. Hatırladım da sevgilim yok benim.
müsait olunca arayacaktı. 3 gün geçti galiba çok yoğun. acaba ben mi arasam? yok canım. müsait olunca haber verir. edit: sevgilim değil! sevdiğim.