bugün

(bkz: soyunma kabini)

kapının önünden sürekli iç çamaşırı deneyen bayanlar geçtiği için, bi süre çıkamamıştım içerden.
En garip ve kotu mekan ankara bent deresi yil 2003 universite zamanlari. iki kerhane deneyimimden ilki. O nasi bi odaydi ya. 37 ekran tv, yaninda her yerinde isik yanan 3. Sinif vcd. Tüller perdeler. Hindistandandamisin be muhterem.
Eskisehir - Ankara seferi yapan trenin tuvaletinde.
O zamanlar genctik, yht çıktı yarım kalır, işimiz bitmeden Ankara'ya varacağız diye korkup bir daha yapmadım.**
''bi ona bi ona! ver allahım ver! ver allahım ver!''

http://www.youtube.com/watch?v=9azOKoqvo5U
doğum yatağında.
disneyland.
kamp çadırı, soyunma odası, otel tuvaleti.
kendi odamda.

--spoiler--
kız kayboldu hala arıyorum
--spoiler--
konya - halk plajı.

kendimizi konya denizinin tuzlu sularına bir gece yarısı salıvermiştik, çok açılmadık korkarım ben öyle gece gece ayağımı bir şeyler yalar falan. zaten çok tuzlu su içmemek gerekir derken zaten çıplağız oraları geçecem denize kıyafetle mi girseydim. neyse efendim bir an korktum ben benim malafilangoyu bir balık ısırdı sandım meğersem hatunmuş başladık tavada oynamaya.
metrobüs.
(bkz: bakıyorum da keyifler yerinde)
Anneannesinin mutfağı.
masturbasyonu da seksten sayanlar var imiş meğer. te allam ya. olum sevişmeyeni öldürmüyorlar, atıp tutmanıza gerek yok.

evet, yazarların seks yaptığı tuhaf mı tuhaf mekânlardır diyelim effenim. bu palavrayla tabutta sevişeni de göreceğiz umarım.
(bkz: kitapçı)
Üniversite tuvaleti.
kimi yazarlar sol frame de deniyor. herkes farkında.
ofis ve kız yurdu.
seks yapacak karı buldukta sıra mekana geldi.
92 model bir kartalın arka koltuğunda dağın başında.
haydarpaşa tren garındaki kullanılmayan vagonlardan birinde.
mezarlik.
ps3 başında.
evde yatak odamda. çok garip.
yangın merdiveni.
Inanırmısınız bilmem ama evde.