bugün

J&j, zara, mavi...
koton , levi's , maviş bu kadar arkadaşlar caylakken.
limon kampıni.
kimse yazmamış ya la.
(bkz: southblue)
(bkz: leke jeans)

ne sandınız, lacoste mi giyecektim amk.

önemli not: şu an dilberay dinleyip jilet atıyorum.
sebebi eski sevgilim.

o kendini iyi bilir. aramızdadır kendisi.

seviyorum lan seni.

eski sevgiliye not: numaram var sende ara beni lan.
levi's lee coper.
(bkz: prada)

(bkz: guess)

Bu ikisi favorimdir. Onun haricinde network ve antony morato hiç olmadı mavi.

Edit: niye eksilendim anlamadım.

Edit 2: saydığım markalar pahalı olabilir fakat piyasadaki çoğu kot rahat değil, diz yapıyor, ağ atıyor vb.sorunlar çıkartıyor zaman içinde.

Edit 3: zamanında bende mavi, colins, levis giydim.
bu yaşta kotmu giyilir.
(bkz: seher yıldızı)
(bkz: Mavi jeans)
(bkz: jack jones)
uyar mı?
sarar interview.
(bkz: LC Waikiki)
belleri lastikli olanlardan.
Kullanmıyor. (bkz: kot pantolon giymeme)
olmayan marka erkek adam pazardan giyinir. genellikle don giyip çıkıyorum zaten dışarı. tarz olucam diye saçma sapan karı gibi giyinen, kısa paça tayt giyen erkekler türedi mis gibi bir don bir tişört yeter bize aga.
Nazar. Yanlış etikete bakmış olabilirim.
meltin pot.
dolce and versace-i yves el levis.
Koton, mavi, colins.
Ciddi ciddi yazmışlar bize ne aq.
Lee vazgeçilmezimdir...
Şu an götümdeki koton.
Diesel, 7, armani, avva, levi s, energie.

Gerci siz kırolar 7 ı falan bilmezsiniz david beckham ın markası.

Diğerlerini biliyorsunuzdur heralde mağarada yaşamıyorsanız.
mavi. mavi çıkalı diğer bütün markaları kendi hallerine bıraktım.
Çıkan markalara baktım:
Armani: favorim ama yurtdışında denemeyin, kalıpları türkiye’ye göre daha dar. Takım elbiseleri de öyle. Bu markada ne alırsanız alın, türkiye’de alın.
7 for all mankind.. beymen’de vardı, denemedim. Beymen’de vardı dediklerim tüm beymen’lerde değil, bunların merkez mağazaları var. Mesela ankara’da müstakil mağazaları olmayan üst düzey markalar sadece armada büyük beymen’de var, diğerlerinde yok.
Avva: denemedim
Mavi: hiç giymedim.
Levi’s: günlük bütün kotlarım 501.
Energie: denemedim.
Versace: yazılmamış ama söyleyeyim, biraz boru gibi iniyor, ufak tadilat gerekebilir.
Boss: yazılmamış ama versace’ın tadilatısı gibi, tavsiye ederim.
Diesel: denemedim, muhtemelen 501’i çok sevdiğim için 2-3 markadan fazla çeşni tutmuyorum.
Etro: yazılmamış. Bunun, alabiliyorsanız ipek gömleğini alın, her şeyin ötesindedir. Jean’leri aşırı pahalı, ne yalan söyleyeyim, 17.000 lirayı görünce insanın el atası gelmiyor. Max. 4-5000 liralık bir şeyle gidip sahilde oturursun mesela… ki, yukarıda sayılan markalar da, genelde bu minvalde.. bir de, bunların bir, dikişsiz ceketleri var. Akla hayale gelmez paralara… şimdi kol ucundan başlayın, bütün vücudu tek tek dolanın, ceket tek seferde örülmüş.. bir tane dikiş yeri yok. Yani paran varsa ceket değil, sanat eseri olarak al, o tarz bir ürün.