bugün

Geçen mağazada birine alırken Kene diye bir markayı baya meth ettiler. O geldi aklıma. Adında meymenet yok lan. Kene ne..
Mango, levi’s, hugo boss.

Kalite ve rahatlık tercihim.
Pazardan aldım. Üç ay sonra marka yazısı silindi. Kendisi sağlam ama dizlerinde potluk var. Apış arası da at harası gibi geniş. Bir karış daha aşağıda olsa şalvar olacak mübarek asdf.
Hadi 3 nüz gelin avm yi gezelim.

Sıkıldı evde.

Yada sabahın 7-8 inde uyanalım kimse yok iken gizlice avm de kalma challenge yapalım yt nin yaptığı gibi.

Dermişim... bir balta gibi olsaydım tabi buluşur gezerdik akşama kadar.

Hadiama001 ide çağırırdım.
Düşündüm de benim hiç kot pantolonum yok ya. Sevmiyorum ben
(bkz: lc waikiki)
Hiç markasına bakacak kadar boş zamanım olmadı. Ya da herhangi bir marka takıntım. Hoşuma giderse alıyorum.
Çıkan markalara baktım:
Armani: favorim ama yurtdışında denemeyin, kalıpları türkiye’ye göre daha dar. Takım elbiseleri de öyle. Bu markada ne alırsanız alın, türkiye’de alın.
7 for all mankind.. beymen’de vardı, denemedim. Beymen’de vardı dediklerim tüm beymen’lerde değil, bunların merkez mağazaları var. Mesela ankara’da müstakil mağazaları olmayan üst düzey markalar sadece armada büyük beymen’de var, diğerlerinde yok.
Avva: denemedim
Mavi: hiç giymedim.
Levi’s: günlük bütün kotlarım 501.
Energie: denemedim.
Versace: yazılmamış ama söyleyeyim, biraz boru gibi iniyor, ufak tadilat gerekebilir.
Boss: yazılmamış ama versace’ın tadilatısı gibi, tavsiye ederim.
Diesel: denemedim, muhtemelen 501’i çok sevdiğim için 2-3 markadan fazla çeşni tutmuyorum.
Etro: yazılmamış. Bunun, alabiliyorsanız ipek gömleğini alın, her şeyin ötesindedir. Jean’leri aşırı pahalı, ne yalan söyleyeyim, 17.000 lirayı görünce insanın el atası gelmiyor. Max. 4-5000 liralık bir şeyle gidip sahilde oturursun mesela… ki, yukarıda sayılan markalar da, genelde bu minvalde.. bir de, bunların bir, dikişsiz ceketleri var. Akla hayale gelmez paralara… şimdi kol ucundan başlayın, bütün vücudu tek tek dolanın, ceket tek seferde örülmüş.. bir tane dikiş yeri yok. Yani paran varsa ceket değil, sanat eseri olarak al, o tarz bir ürün.
mavi. mavi çıkalı diğer bütün markaları kendi hallerine bıraktım.
Diesel, 7, armani, avva, levi s, energie.

Gerci siz kırolar 7 ı falan bilmezsiniz david beckham ın markası.

Diğerlerini biliyorsunuzdur heralde mağarada yaşamıyorsanız.
Şu an götümdeki koton.
Lee vazgeçilmezimdir...
Ciddi ciddi yazmışlar bize ne aq.
Koton, mavi, colins.
dolce and versace-i yves el levis.
meltin pot.
Nazar. Yanlış etikete bakmış olabilirim.
olmayan marka erkek adam pazardan giyinir. genellikle don giyip çıkıyorum zaten dışarı. tarz olucam diye saçma sapan karı gibi giyinen, kısa paça tayt giyen erkekler türedi mis gibi bir don bir tişört yeter bize aga.
Kullanmıyor. (bkz: kot pantolon giymeme)
(bkz: LC Waikiki)
belleri lastikli olanlardan.
sarar interview.
(bkz: jack jones)
uyar mı?
(bkz: Mavi jeans)
(bkz: seher yıldızı)
bu yaşta kotmu giyilir.