bugün

Annem izin vermiyo.
kendi kendime koyduğum bira mı, kola mı şıklarından birayı tercih etmemden mütevellit.
zararlı amk , saf kimyasal . Bide çok kafein var içinde .
kolaya kaçmak istememek.
yeterince içmiş olmak.
robot ile insan arasında bir fark olması gerektiği için.
geçici ereksiyon kaybı oluyor.
aşırı şekerli olmasından dolayıdır. light kola derler ama içinde maşallah bir orduya yetecek şeker bulundurur. nasıl işse artık.
Pankreas kanseri, mide ve barsak kanseri, ağız ve gırtlak kanseri, şeker hastalığı ve aşırı kilo almaya sebebiyet verdiği için.
farklı olma çabası biraz. herkes içerken senin içmemen fark yaratıyor.
biz mersinliyiz meyan kökü şerbeti içeriz.
bir zamanlar takmak zorunda olduğum diş telleridir.
sevmiyorum. sprite içerim.
yağ yapıyo piç, tadı güzel ama.
milli içkinin ayran olduğunun halka arz edildiği gündür ayran içiyorum. emir büyük yerden...
içinde karbondioksit olması.
1.5 lt kolada 35 adet küp şeker değerinde şekerin olduğunu öğrenilmesi ile içilmeme nedeni fazlası ile bulunmuştur.
içinde glikozdan başka ne bok olduğu belirsizdir.
Ben de içmiyorum. Hatta istisnai durumlarda bile içmiyorum. Şimdi buradaki Entrylerin büyük çoğunluğunu okudum. Millet te içmiyor gibi. Ulan o zaman nasıl oluyor da ne zaman lokantaya , restauranta gitsem her 10 kişiden 8 inin önünde bu iğrenç şey oluyor.
adanalıyık. *
içinde bilmem kaç küp şekere denk şeker olması.
çok fazla şeker içermesi. aynı zamanda çok fazla kimyasal içermesi. fare kanı var diyollar. bir de gizli formül var. ne koydukları belli mi değil mi emin olamıyorum. ama tadı süper. tadı müthiş reyizler. böyle asidi suratına suratına pırtlayacak bardağın içinden. buz gibi... ama içinde buz yok öyle sevmiyorum.

gel gelelim misafirlikte 2,5 litrelik açılırsa içerim. çok ukala hissediyorum kendimi kola içmiyorum dediğim zaman.
canan karatay'ın kitaplarını okuduktan sonra, değil içmek düşünmüyorum bile. 70 kg bir insanın bir günlük şeker ihtiyacı bir kesme şekermiş. gerisini siz düşünün, bundan fazla alınan şeker, size aynen kilo olarak dönüyormuş vucuda zararları cabası. şeker, alkolle aynı zararı veriyormuş. hayırlı işler.
-ya ben bundan sonra kola içmicem
+ neden ki
-oğlum içinde fare kanı varmış o yüzden
+bana o fare nerede yaşıyormuş söyler misin ?
1.5 tek içerim ondan sonra biraz midem bulanır daha içemem.
kola sıcak olduğu zaman içmem. soğuksa içerim zaten başka sebebi olamaz.