bugün

entry'ler (245)

babet

yaz geldi. en cok korktugum sey babet. her kizin ayaginda var, ozellikle tepsi ayaklı kizlarimizda. hayir giymeyin demiyorum hobi olarak yine giyin ama biz gormeyelim be.

sevilen kızın çükünün olması

+travartenmis abi! -tramessi!

kaşlara fön çekmek

cok iyi fikirmis kardes nerden geldi aklına nasıl geldi ya muthis fikir vallahi şeklinde cevap verilecek baslik. bu ne lan.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

"you know nothing jon snow." cok efso bir replik bence.

otobüs televizyonunda samanyolu açık olması

yolculuk allaha galiba? diye soru yönetilebilir.

supernatural

kıyamet temasi 4 ve 5. sezonda olan artik kıyamet temasi islenmeyen dizidir. 6 ve 7. sezon Leviathanlar, araf,lucifer temalidir. 8. sezon cehennemin kapisiyla alakalidir. 9. sezon ise meleklerin dusmesi üzerinedir. izleyip yorum yapin su diziye.

erken bosalma tedavisi

o esnada anneannenizi dusunun.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

"geliyorumm" *

rock n coke 2013

tarık mengüç olmadığı için gitmediğim festival.

regl olduğunu çekinmeden söyleyen kadın

"ayağını denk al" mesajı veriyordur.

sözlük yazarlarının benzediği ünlüler

bergüzar korel.

awolnation

sabah sabah aklımı başımdan alan şarkılara sahip grup.

vevo

artık türkiyeye de açılmış olan kanal.
http://www.youtube.com/user/aylinaslimVEVO
http://www.youtube.com/user/reddVEVO

tanrıya en çok sorulmak istenen soru

kucukken tuvalette ekmek mi yedim? Kuranin arkasina resim mi yaptim? Nedir bana bu garezin, hayir anlamiyorum da ben hic.

sözlük yazarlarının aldığı iltifatlar

Eti puf gibi karisin.

en güzel veda cümleleri

Süper cakiyodun, harikaydin, pipişinin boyutlari da idealdi, ama olmuyor fehmi olmuyor. Gidiyorum ben. Pipişine iyi bak. Arada yine pipişiriz.

Edit: bayagi uzun bi veda cumle?si olmus.

ben kaşarım demenin alternatif yolları

Bi tur atalim mi?

sarı kutu

Ortalama puanimin 900 civari olmasi gerekiyor. Her gecen gune +10 puan ekliyor. Citf kisilik tatil bileti bile hedaaye ediyor, ama tabi ki ebemizin nikahina kadar beklememiz gerekiyo.

kazanılacak parayı hayal ederek üniversite okumak

3 5 yil sonra da emekli olacagi zamani hayal ederek calismaya gider bunun yolu. Bal yiyen baldan bikar demisler.

istanbul üniversitesi

Kutuphanesi vardir. (bkz: istanbul üniversitesi merkez kütüphanesi)
ama tabi bi kutuphaneyle e isin icinden cikilmiyor. Tarihi guzellik disinda pek bi ozelligi yoktur. Hele hukuk fakultesinin hic mi hic ozelligi yoktur. Ozelligi olmamasinin yani sira, guzelligi de yoktur. Illallah etmis bir ogrenci olarak degil tamamen siradan biriymisim gibi baktigimda da cidden hicbi sey goremiyorum. "holeeey istanbul hukuk" diye sevinenlere "bok mu vardi da geldin" demek istiyorum ayrica.

Dipdibenot: gotunuzden kan alacaklar gencler.