bugün

--spoiler--
tamam ya tamam. benimde dudağımı uzatıp büzüp çektirdiğim fotolarım var ama onlar geçmişte kaldı. unutabiliriz
--spoiler--
saçma sapan bir zamanda saçını yaparsan süper olur ama dışarı çıkarken aynı saçı aynı şekilde yapmaya çalışırsan asla istediğin gibi olmaz.
moonlight sonata hayatın arkaplan şarkılarından biridir. beethoven ise onun kulu ve yapımcısıdır.
kendi memleketinden göç eden kürtdün, istanbul beyoğluna gelince travesti olması.
herkes gibi olursun ya da yalnız kalırsın.*
üst üste 3 gün sabaha karşı 6 da uyuyup, 4. gün saat 9 da uyanırsan başın çatlar.
alınan kıyafetlerde bulunan yedek düğmelere hiç gerek olmaz. *
çalışan kadına iş kadını denilirken
ev emekçisine ev hanımı denilmesi. *
yalnızlığa alışmamış ve yeni yalnız kalmış erkek önüne her gelen kıza aşık olduğunu sanıyor.
(bkz: kadınlar erkekleri giydirir)
(bkz: zenginlerin hava peşinde olması)
-arka sokaklar dizisinde hep birinin arkadan dolaşıp adamı etkisiz hale getirmesi.
(bkz: iki kişinin attığı gol değildir)
atomun içinde hayat var.
günümüzde gençler arasında sevgili bile olmadan sevişmek normal sayılıyor.
şu kırmızıdan sarıya geçerken kornaya basanlar var ya ettiğim küfürü ancak annelerinden kulak cinlamasi olarak anlarlar.
pazartesiler hep nefret edilmeye mahkumdur. şu an da tarafımca nefret edilmekte.
en cesur insanın kendisi olmaktan korkmayan olduğu.
balıkla ve haşlanmış yumurtayla çiğ domatesi aynı anda yemeyeceksin.iğrenç oluyor.
analar neler doğuruyor ama hala google'a "yakışıklı erkek" yazınca tolga karel çıkıyor.
sevgili nilüfer erkekler hüngür şangır ağlıyor, ben gördüm. artık o şarkıyı söyleme lütfen yalvarırım. öptüm.
Çift okeyle bitemedigin de moral bozukluğundan dolayı bı sonraki oyunda da bitemiyorsun.
alınan kıyafetlerde bulunan yedek düğmelere hiç gerek olmaz diyerek bulamayacağın yere attıktan sonra, o düğmeler teker teker kopar, fena halde gerek olur.
kafa bozukken aç karnına da olsa sigara içilir, hemde güzel olur.
yatağa yattığımda yorganın kıçını başını bulma çabasıyla giriştiğim debelenme süreleri eminim hayatımdan 3 ay çalmıştır. resmen yorganla boğuşuyorum her gece.